Головна Сторінка » Блог » Як походив концерт “К-Rock до Перемоги” з гуртами “Жадан і Собаки”, “ВВ” та “Брати Гадюкіни” у Києві

Як походив концерт “К-Rock до Перемоги” з гуртами “Жадан і Собаки”, “ВВ” та “Брати Гадюкіни” у Києві

0

Учора, 25 лютого, у Києві в нічному клубі Stereo Plaza відбувся благодійний концерт “К-Rock до Перемоги” за участі відомих українських рок-гуртів:  “Жадан і Собаки”, “ВВ” та “Брати Гадюкіни”. Його присвятили до річниці Дня спротиву. 

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо»та Pravda NEWS.


Цей концерт змусив відчути себе легко та додав віри, що Перемога за нами. І це цілковита правда, адже ми виборюємо Україну разом. 

Протягом вечора на сцені виступали живі легенди українського року – герої культурного фронту: “Жадан і Собаки”, “ВВ” та “Брати Гадюкіни”.

Вони виконали  улюблені треки, грали музику, від якої бігали мурахи по тілу, заряджали кожного присутнього в залі шаленою енергією.

Відеоінтерв’ю із легендами українського року опублікуємо в наступних матеріалах на сайті ІА «Оперативна Україна інфо».

Читайте також: Юрій Іванов: «Оперативно знімаємо відеорепортажі та записуємо ексклюзивні інтерв’ю, бо розуміємо, що у людей обмаль часу»

Ольга Сумська розповіла, як поєднує волонтерство та акторську діяльність

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

Відео: Юрій Іванов 

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *