Головна Сторінка » Блог » В Україні запрацював «Український реконструкційний фонд» із відновлення інфраструктури країни

В Україні запрацював «Український реконструкційний фонд» із відновлення інфраструктури країни

1

Днями в Україні створили БО «Благодійний фонд «Український реконструкційний фонд». Він має сприяти у відновленні інфрастуктури країни, яка постраждала внаслідок військових дій з боку російської федерації. Йдеться про об’єкти гуманітарної сфери: спорту, медицини, освіти та культури.  

Про це Pravda news повідомила голова Фонду Ірина Лещинська. 


За її словами, головне завдання Фонду – накопичувати проекти зруйнованих будівель, які потребують негайного відновлення. Потім презентувати їх іноземним фондам та донора, аби отримати відповідне фінансування. 

«Нині наша команда почала їздити містами та селами, які постраждали від російської агресії. Спілкуємося із представниками громади, аби якнайшвидше зібрати відповідний пакет документів для реалізації відновлення тих чи інших об’єктів соціальної сфери», – говорить Ірина Лещинська. 

Також вона додала, крім відновлення будівельних об’єктів, Фонд почав працювати і в напрямку адресної гуманітарної допомоги цивільному населенню у вигляді продуктів, ліків та інших необхідних речей.

 

Читайте також: Бородянському психоневрологічному інтернату надали гуманітарну допомогу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *