Головна Сторінка » Блог » Віктор Лещинський: «Наразі втрати металургійного сектору становлять 40 % від довоєнних потужностей»

Віктор Лещинський: «Наразі втрати металургійного сектору становлять 40 % від довоєнних потужностей»

0

Сьогодні, 2 вересня, у підсумковому випуску національного марафону «Єдині новини» президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор Лещинський прокоментував ситуацію на вітчизняному ринку металу.

Про це повідомляє Pravda news .

За його словами, нині в Україні металу достатньо і ціна на внутрішньому ринку не піднімається. Проблема лише в тому, що виробники знаходяться майже в стані колапсу. Адже ємність їхньої продукції не перебуває в товарообороті як на експорт, так і на вітчизняному ринку.

«Гірничо-металургійний комплекс  десятиліттями був основною галуззю у наповненні держбюджету. На нього припадала третина експорту. За попередніми підрахунками, наразі втрати металургійного сектору становлять 40 % від довоєнних потужностей. Проте металургійні заводи, які навіть знаходиться на межі із лінією фронту, не припиняють виробництво. Намагаються вижити попри брак сировини та фахівців»,- зазначив Віктор Лещинський.

І додав, що потрібно негайно думати про план заходів, аби врятувати галузь, робочі місця і надходження до бюджету.

Читайте також: Освітній омбудсмен закликав не показувати школи по ТБ

 Як українці ставляться до навчання офлайн? (відео)

ТНМК разом із психологом створили пісню-інструкцію для дітей про правила поведінки під час повітряної тривоги (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ 

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *