Головна Сторінка » Блог » У Києві відбулося відкриття художньої виставки «Образи та містерії Людмили Туркевич» (фото)

У Києві відбулося відкриття художньої виставки «Образи та містерії Людмили Туркевич» (фото)

0

Учора, 13 квітня, у Києві в Арт-фоє Національної оперети України відбулося відкриття персональної виставки української художниці Людмили Туркевич, яку вона присвятила памʼяті чоловіка Василя Туркевича.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».


Художниця переконана, що багато в її творчості – від захоплення театром. Усе життя Людмили було тісно повʼязане з Національною оперою України, у якій працював її чоловік Василь Туркевич (заслужений діяч мистецтв України, лауреат премії ім. І. Огієнка, завідувач літературної частини Національної опери України).

Василь Туркевич.

Творчі пошуки Людмили Туркевич перебувають у площині станкового живопису. 3-під її пензля зʼявляються дивовижні картини-містерії, у яких багато декоративного складника – легкого візерунка, на тлі якого відбуваються поетичні містерії. З огляду на її неповторну техніку Людмилу якось порівняли з Пенелопою, яка плете свої нитки. Так само і художниця тонкими мазками вимальовує-виплітає на полотні складний та віртуозний світ власних почуттів та асоціацій.

Виставка живопису «Образи та містерії Людмили Туркевич» триватиме на 2-му поверсі театру в Арт-фоє Національної оперети України до 10 травня.

У наступному матеріалі опублікуємо відеорепортаж із цієї події.

Читайте також: Київський художник Данило Ноздря виборов Гран-прі на Міжнародному арт-конкурсі в Монако

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов
Фото: Максим Древаль

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *