Головна Сторінка » Екстрасенс Олександр Жарков назвав точну дату закінчення війни

Екстрасенс Олександр Жарков назвав точну дату закінчення війни

0

Цілитель, екстрасенс, парапсихолог та яснобачущий Олександр Жарков розповів у ексклюзивному інтерв’ю«Оперативній Україні інфо»та Pravda news про те, коли закінчиться війна, випробування війною, шлях до Перемоги та що чекає на українців у післявоєнний час.

Директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій ІВАНОВ та цілитель, екстрасенс, парапсихолог і яснобачущий Олександр Жарков.

– Олександре, у людей зараз є єдине запитання, яке насправді всіх хвилює. Коли закінчиться війна?

– Ви розумієте, звичайно кожна людина хоче знати фінальну дату, але час – це не лінійна структура. Реальна картина полягає в тому, що дуже багато є ліній і 24 сценарії, коли може закінчитися війна. І перший сценарій максимально ефективний зараз ще йде. 22 листопада ми якраз і зрозуміємо. Це перша точка, яка максимально розверне реальний сценарій. Якщо все буде добре і ми будемо працювати, і зробимо все можливе із позитивним мисленням, то реальна картина зміниться. Тоді до 23 травня 2023 року може закінчитися війна.

– Що потрібно робити українцям, щоб пришвидшити закінчення війни?

– Усім українцям треба позитивно мислити, не скаржитися, не жалітися, не бути злобними. Потрібно реально візуалізувати, бачити майбутнє, яким його хочемо, молитися, медитувати… Наприклад, будуть такі вакансії, така економіка, така країна, такі регіони. І ця візуалізація покращить наше майбутнє. Тоді саме так і буде. Якщо ж дуже велика кількість негативних думок буде проявлятися в реальному просторі, становище може ще й погіршитися. Тому зараз найкраще, що ми можемо робити, – працювати. Працювати над собою, працювати над простором, працювати над сусідами, сім’ями, хибними звичками, здоров’ям своїм і робити взагалі все, що можемо. Це і волонтерство, і допомога кожному, і допомога всім, хто є. Ми повинні бути єдиною нацією та пишатися тим зараз, що ми українці. Тому що зробили вклад в гарну економіку, в гарну культуру, інновації тощо. Тоді чудове майбутнє набагато швидше наступить.

– Ось Ви сказали, що потрібно робити для пришвидшення Перемоги. А що нам заважає?

– Заважає? У нас є дуже велика кількість ментальностей, хибних звичок. Потрібно об’єднатися і всі люди повинні це зрозуміти, тому що тільки через єднання ми можемо діяти. Єднатися треба на рівні осель, будинків, районів, селищ тощо. Люди повинні активізуватися. Створювати реальну картину, яка може об’єднувати. Потрібно спілкуватися, допомагати один одному. Наразі всі маємо випробування і його треба достойно пройти.

– Скажіть, як людина з надздібностями, цю війну нам якісь вищі сили послали?

– Так, це кармічно, тому це із минулого. Уже дуже багато століть різні наші народи воюють. Це родовий сценарій і є чимало проблем, які розкриває цей сценарій. Проте ми мусимо завершити цю карму, щоб справедливість вирівняла все і настала гармонія. Ми не повинні когось ображати, чи злитися, чи матюкатися. Натомість маємо навчитися любові, творчості, сили духу.

– Цієї війни неможливо було уникнути?

– На превеликий жаль, не могли, адже люди не змінили своє світобачення. Не зробили висновки. У нас же війна почалася ще з 2014 року. Тепер це її продовження чи розширення. Тому реальна картина наразі така.

– Тобто ми не зробили тоді певні висновки і це переросло в таку локальну проблему, вилилося у повномасштабну війну?

– Карма, вона має змогу вдосконалюватися і розширюватися. Ми тоді не зробили висновки,  не здолали корупцію, не змогли об’єднатися. То тепер ми все це і маємо. І зараз проходимо в турбулентне світобачення. Я ось написав книжку «Відкрив своє призначення» і реально намагаюся людям донести як можна дуже-дуже стисло знайти себе. Якщо людина знайде себе, вона зможе знайти будь-які відповіді.

– Скористаюся нагодою і прорекламую цю книгу для наших глядачів та читачів. Якщо вас зацікавило видання, то можна звернутися до екстрасенса Олександра Жаркова у соціальних мережах. І замовити цю книгу, і отримати більш вагомі знання та відповіді на свої запитання. Правильно?

– Так, авжеж, тому що зараз дуже велика кількість людей не знає як працювати з родом, як працювати і знайти себе, як знайти своє хобі, як побудувати ту мрію, яку кожен хоче. У своїй книзі саме розповідаю про те, як втілити найкраще наше майбутнє. Людям потрібна надія. А надія може бути алгоритмом як розвивати себе, розвивати таланти якості, розвивати все найкраще, що є в серці. Я намагаюся людям давати все, що в змозі. Вважаю, зараз кожен повинен давати найкраще. Наприклад, у мене вдається лікувати людей та навчати їх розкривати себе.

– А скажіть, як людям легше пережити війну?

— Треба об’єднуватися з тими, в кого є єдине бачення, спогади, єдине світобачення. Об’єднуватися, щоб створити суспільне життя, поселення, бізнес тощо. І фокусуватися на чомусь гарному в майбутньому, і реально робити це покроково вже зараз.

– Тобто не лишатися наодинці. Правильно?

– Так, авжеж. І перше – навчатися, постійно навчатися. Коли ти з кимось, ти можеш об’єднатися, поділитися якимись знаннями чи тебе можуть навчити чомусь.

– Не тільки, мабуть, знаннями, а взагалі переживаннями, підтримкою.

– Так, тому що, якщо ми будемо говорити тільки про проблеми, які є в новинах, суспільстві, в магазинах, кращим суспільство не стане. Ми повинні світитися як люди, які мають позитивні наміри щось змінити і створити в реальному часі позитивне суспільство. Якщо таких людей буде більше, ця тенденція сприйматиметься нормально. А зараз усі в великій смуті, нам потрібно її змінити.

– Усі зараз хочуть, щоб закінчилася війна. А що, власне, чекає українців після її завершення?

– Реальна картина, яка розвивається на довгому плані – це до 2027 року в Україні буде не дуже сприятлива економічна ситуація, але ми повинні перебудувати ту модель, яка була раніше. Вона дуже жорстка. І, як ми бачимо, кармічні ситуації впливають кожного дня. Реально, нам потрібно попрацювати і з партнерами, і з інвесторами, і з нашими друзями, які захочуть відбудувати  нашу країну, відбудувати її в новій моделі, не в такій, яка була раніше. Тому цей час буде тяжкий. Як ви знаєте найважчий час – темрява, але потім буде ранок. Нам потрібно побудувати для наших дітей, наших внуків, правнуків світобачення. Ось як це робили в історії великі країни, ми зробимо те саме. У нас буде реальний світ. Наприклад, бачимо Японію. Коли скинули бомбу на Хіросіму та Нагасакі, було зруйновано велику кількість будівель, була шкода від радіації для здоров’я. Але люди відбудували все та зробили екологічним місто, а життя технологічним. І зараз туди з’їжджаються з усього світу.  Якщо японці це зробили, то ми теж зможемо.

– Ваші прогнози: Україна буде в Європейському Союзі чи ні?

– (сміється) Вважаю, що чинні союзи будуть переформатовуватися. Не тільки ось цей Союз, а й інші. А відповідь на Ваше запитання буде тоді, коли ми зрозуміємо, по якому сценарію йдемо. По нинішньому це може дуже-дуже сильно затягнутися. Але все ж таки можемо вступити і це реально. Проте нам насамперед потрібно фокусуватися не тільки на Євросоюз, а на цілісність нашої держави. Якщо ми будемо самостійними і успішними в усіх сферах, то всі будуть тягтися до нас.

– Ви натякнули, що є ймовірність, що навколо України будуть формуватися союзи. Правильно?

– Так, авжеж. Зараз це і йде. Люди інвестують гроші. Дуже велика кількість інвесторів зацікавлена в побудові заводів та деяких технологій. Тому реальне майбутнє, як і перспектива, вона дуже широка. У нас є великі плани і дуже велика кількість людей, яка готова це реалізувати. Тому будемо чекати свій час і робити все можливе від нас, щоб це здійснилося набагато швидше.

– Ви всі почули? Україна ще покаже жару. Ми ще будемо навколо себе об’єднувати цивілізовані країни…

Дивіться також відеоверсію інтерв’ю:

Читайте також: ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ВИПУСК ПРОГРАМИ «КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА?» (відео)

Вийшов другий випуск проекту «Коли закінчиться війна?» з українською Жанною Дарк (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!


Спілкувався Юрій ІВАНОВ

Фото і відео: Анатолій ШАРАЄВСЬКИЙ

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *