Головна Сторінка » Блог » Гурт Aviator: «Корабель пішов туди, куди ми всією країною його відправляли»

Гурт Aviator: «Корабель пішов туди, куди ми всією країною його відправляли»

0

Український гурт Aviator розповів у ексклюзивному інтерв’ю «Оперативній Україні інфо» та Pravda news про свою творчість, благодійні концерти, де черпає натхнення для авторських патріотичних пісень та підготовку до виходу нового альбому.

Зустріч проходила в Києві на Арт-Заводі «Платформа» під час благодійного Smile Wanted Fest, на якому збирали кошти на мобільну стоматологію для ЗСУ, переселенців і мешканців областей, що найбільше постраждали від війни. Захід організував Фонд «Трушна Перемога».


Директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій ІВАНОВ та гурт AviatorДмитро Тодорюк і
Андрій Сторож.

– Ваш гурт постійно долучається до благодійних заходів. Розкажіть про це.

– Так, ми це робимо постійно. Ось наразі виступали на  Smile Wanted Fest. Дуже давно дружимо з організаторами і завжди підтримуємо їхні заходи. Вони всі спрямовані на допомогу нашим хлопцям, ВПО, тобто, всім, хто потребує зараз допомоги. Хай такий каламбур, але це дуже важливий і правильний каламбур.

– Дійсно, так і має бути.

– Подаємо приклад іншим. Постійно беремо участь у різноманітних благодійних акціях. Даємо концерти по Україні і за її межами. Робимо те, що вміємо.

– Сьогодні представили зовсім інші патріотичні пісні. І вони, ви знаєте, «заходять». Хто вам їх пише?

– Ми самі. Самі пишемо. Ми пішли простим шляхом. От що треба? Діма пише. Я пишу. Довго ми налаштовувалися на написання пісень. Дійсно, була така депресія десь місяців два. Ми роз’їхалися, не зідзвонювалися, тому що не знали про що спілкуватися просто. Живий? Живий. Все добре? Все добре. Але потім Діма взяв написав пісню першу «Азов». Вона сьогодні звучала. І з того часу пішла така хвиля.  І ми витягували старі наші ескізи, які ще були написані дуже давно, переписали на них тексти, десь змінили музику. По суті в нас є вже готовий альбом, який готуємо до випуску. Є повноцінна програма, з якою ми вже завітали не на один концерт благодійний. Півтори години нової музики, з тих хітів, які люди могли чути – це «Небо на двох» і «Наречена», тобто це пісні, які були в ротації, які людям знайомі. Ми просто собі зрозуміли, що «Авіатор», от, якщо брати один том літературною мовою, то це було від А до Л. Перший том – це було 2005- 23 лютого 2022 року. З 24 лютого ми пишемо другий том «Історія Авіатора». Це всього два томи, поки що, але ж які товсті. Один 17 років іде як мінімум.

– Вас зараз в гурті двоє?

– Так, ми вже з 2018 року вдвох. Ігор вирішив спробувати сольну історію.Третього вирішили не шукати.

– Це й так чудово, правда?

– У кабіну поміщається два пілота, тому пілотуємо вдвох і кайфуємо.

– І наостанок ваші побажання читачам і глядачам «Оперативної України інфо».

– Насамперед – це мирного неба нам усім над головою. І світлих новин, позитивних, гарних. Якнайшвидшої Перемоги, віри в Перемогу! Вона має бути щодня, щомиті в нашому серці. Ми маємо відчувати, що ми наближаємося кожен день до Перемоги. Сумніватися точно не можна, бо, окрім фізичної сили є ще моральна сила, емоційна, ментальна і вона працює. Бо корабель пішов туди, куди ми всією країною його відправляли. І тому треба нам ментально в голові, в душі ментально вірити, не сумніватися. І ми обов’язково переможемо! І звичайно жити, радіти кожному дню, не зважаючи ні на що, з сім’єю бути поряд, з друзями, бачитися. І звичайно допомагати нашим ЗСУ, хто чим може: донатити, плести сітки, хто може співати – співайте. Тому будьте завжди на позитиві і вірте в краще майбутнє, а воно точно не за горами, краще майбутнє України!

— Дякую вам за інтерв’ю. Слава Україні!

— Героям Слава!

Дивіться також відеоверсію інтерв’ю:

Читайте також: ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ВИПУСК ПРОГРАМИ «КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА?» (відео)

Вийшов другий випуск проекту «Коли закінчиться війна?» з українською Жанною Дарк (відео)

Вийшов третій випуск проекту «Коли закінчиться війна» за участі екстрасенса Олександра Жаркова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Спілкувався Юрій ІВАНОВ

Фото і відео: Анатолій ШАРАЄВСЬКИЙ

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *