Головна Сторінка » Валерій Харчишин: «Ми всі робимо одну справу – рятуємо країну»

Валерій Харчишин: «Ми всі робимо одну справу – рятуємо країну»

0

Фронтмен гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Оперативній Україні інфо»та Pravda NEWS про участь у благодійних проектах і як війна торкнулась його родини.

Зустріч проходила під час відкриття маркетплейсу І‘М HOME. На ньому Благодійний фонд «ОБІЙМИ НАЦІЇ» та Міжнародний Благодійний фонд «ВІДБУДУЄМО РАЗОМ» провели аукціон, аби придбати модульний будинок для родини Гавриленків із села Мощун, що на Київщині, яка втратили в перші дні війни єдине житло.

Директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій ІВАНОВ та фронтмен гурту «Друга ріка» Валерій ХАРЧИШИН.

– Ви сьогодні долучилися до чудового благодійного заходу. Як часто берете участь у подібних акціях?

– Треба сказати, що ми від початку старту цього проекту разом і вже провели аукціон. Виставили лот – наш виступ, він був імпровізованим. І став найдорожчим лотом. І ми нормально так доклалися до цього проекту: і матеріально, і творчо, натхненно. Чи часто ми беремо участь? Питання стоїть трішки некоректно. Тому що неважливо скільки, важливо ті гроші збираються, чи там місія, яку дарує Фонд-доброчинник, чи вона, дійсно, знайде кінцевого бенефеціара, чи вони дійсно виконають свої зобов’язання. Ми віримо в цей Фонд, тому з ними співпрацюємо. Або, якщо долучаємося до якихось благодійних проектів, то ретельно їх перевіряємо. Якщо викликають сумніви, то скоріше за все відмовляємо. Багато дбаємо власних ініціатив і власними силами в принципі робимо добрі справи. Наразі нам треба подбати про тих, хто немає даху. Хто втратив свої домівки. Тисячі, мільйони, мабуть, не можуть повернутися не через те, що тут небезпечно і вони бояться за своїх дітей, а просто немає куди. Мої діти, наприклад, живуть у Варшаві й дійсно їм немає куди повернутися поки що. Бо я зірвав джекпот: мені і у квартиру, і в будинок «прилетіло»… Ми всі робимо одну справу – рятуємо країну.

– Ви сказали, що дали найдорожчий лот. А яка це сума?

– Ми оголосили 200 тисяч гривень. І один благочинник придбав цей лот. Тож тепер мусимо реалізувати його в будь-якій точці планети, в будь-який узгоджений з нами час, зіграти концерт. Гроші ж пішли у Фонд.

– Сьогодні Ви будете виступати на заході. Що будете виконувати?

– Чесно кажучи, я запізнився на саундчек, хлопці вже визначили, яка буде програма. Я зараз завершу інтерв’ю і дізнаюся, що ми будемо грати.

– Ви можете зробити побажання для читачів та глядачів «Оперативної України інфо»?

– Я бажаю сил, терпіння і, головне, вірити в те, що оце майбутнє, воно дуже скоро з’явиться. Віримо в ЗСУ і тримаємо стрій! Ми переможемо!

– Дякую Вам за інтерв’ю!

Дивіться також відеоверсію інтерв’ю:

Читайте також: У Києві відкрили маркетплейс І‘М HOME та провели благодійний аукціон (фото, відео)

Вийшов третій випуск проекту «Коли закінчиться війна» за участі екстрасенса Олександра Жаркова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

Фото і відео: Анатолій ШАРАЄВСЬКИЙ

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *