Головна Сторінка » Блог » У Києві провели захід у межах Міжнародного благодійного проекту «Charity 100лиця» (фото, відео)

У Києві провели захід у межах Міжнародного благодійного проекту «Charity 100лиця» (фото, відео)

0

Днями у Києві Fairmont Grand Hotel відбувся захід у межах Міжнародного благодійного проекту «Charity 100лиця» на підтримку України, військових, а головне, аби зібрати кошти на придбання сучасного антидронового комплексу «ПРОСТІР». Його організатором виступила ГО «Лікарський фронт», амбасадором якої є відома народна артистка України Ольга Сумська. 

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо»та Pravda NEWS.

За словами засновника ГО «Лікарський фронт» Андрія Лисецького, місія проекту – виявити та висвітлити наѝважливіші благодіѝні події, ініціативи та практики у всіх напрямках благодіѝності по всіѝ краïні, підтримка та визнання заслуг людеѝ, які готові до самопожертви та волонтерства. Також створити умови та популяризацію ефективноï та дієвоï благодіѝноï діяльності під час віѝни в Украïні.

«До нас уже долучилося багато відомих особистостей, медіа-персон, волонтерських та громадських організацій, адже ми всі об’єдналися заради Перемоги нашої країни. Наразі збираємо гроші на сучасний антидроновий комплекс «ПРОСТІР». Він уже пройшов усі тестування. І має гарні відгуки від військових»,- говорить Андрій Лисецький.

Співвласниця компанії Інтер Про інвест, що виробляє комплекс «ПРОСТІР», Анна Варидосова каже, що їхній антидроновий комплекс відрізняється від інших тим, що він є 100 відсотків українським, а наша нація – одна із найсильніших у світі. Також «ПРОСТІР» має досить великий спектр дії: виявляє і знешкоджує. Крім того, може непомітно передати сигнал від оператора комплексу шукача до оператора антидронових рушниць.

Амбасадор проекту, народна артистка України Ольга Сумська зазначає, що підтримує волонтерів усім серцем та душею:

«Я є амбасадоркою багатьох благодійних фондів. Із ГО «Лікарський фронт» познайомилася кілька місяців тому. Це неймовірні, невтомні та надзвичайно працьовиті люди. Ми разом із ними вже зробили багато добрих справ в ім’я нашої Перемоги. Зокрема, передали військовим аптечки, належну амуніцію, авто. Також допомагаємо притулкам. Наразі єднання між фондами та культурним фронтом є надзвичайно важливим. Ми маємо залучати до волонтерської діяльності якомога більшу кількість людей, аби забезпечувати нагальні потреби на передовій та в тилу». На цьому благодійному аукціоні збирали кошти для придбання сучасного антидронового комплексу «ПРОСТІР». Також відзначили подяками тих, хто докладає великих зусиль у волонтерській діяльності».

Захід підтримали чимало відомих артистів: KAMALIYA, Наталія Могилевська,  Енджі Крейда, Євген Хмара, Lida Lee, Viktoria Niro, Люся Кава, СолоХа та інші.

Ведучими вечора стали: Анатолій Анатоліч, Тимур Мірошніченко, Ольга Сумська, Андрій Джеджула.

Під час заходу провели благодійний аукціон із лотами від Володимира Зеленського, Валерія Залужного, Віталія Кличка, Олександра Усика, аби зібрати кошти на сучасне озброєння – комплекс «ПРОСТІР». Один такий комплекс складається з приладу протидії безпілотним літальним апаратам RIFF-P (3 шт.); станції виявлення та визначення координат дронів «Джміль» (1 шт.); радіостанції для зв’язку між операторами пристроїв «Хмара» (4 шт.) Його вартість – 2 443 000 грн.


На аукціоні вдалося зібрати 1 118 000 грн. Тож збір коштів продовжили.

Донати можна зробити:

ПЛАТІЖ НА БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК:

УСТАНОВА БАНКУ:  Рівненське обласне управління АТ «Ощадбанк»

МФО: 333368

КОД ЄДРПОУ ОТРИМУВАЧА:  44784496

ПОТОЧНИЙ РАХУНОК В ГРИВНІ НОМЕР:   UA473333680000026000300060292

ОТРИМУВАЧ: ГРОМАДСЬКА ОГРАНІЗАЦІЯ «ЛІКАРСЬКИЙ ФРОНТ»

Крім того, на заході вручили відзнаки тим, хто зробив вагомий внесок у розвиток України, її незламність, силу, незалежність та Перемогу.

Лауреатами премії стали видатні постаті та організації України, серед яких Андрій Лисецький, Олександр Войтович, Вікторія Файнблат, Олександр Пашко, Ярослав Недзельський, Юлія Гершун, Ольга Богомолець, Лілія Олійник, Марина Кінах, Анна Свірідова, Юрій Сугак, Юлія Айсина, Олена Вінярська, Алла Наливайко, Ірина Герасимова, Тетяна Гасич та багато інших.

Народна артистка України Наталія Могилевська каже, що нагорода, яку вона сьогодні отримала за волонтерську діяльність, немає ніякого значення, адже справжньою нагородою для неї будуть слова, що прийшла наша Перемога:

«Цей благодійний захід, на який ми прийшли є класним тим, що тут збираємо гроші на ЗСУ. І ми робимо все можливе задля Перемоги. Тож своєю присутністю та творчістю прагну привернути увагу до проекту та підтримати волонтерів, щоб вони мали силу продовжувати свою благодійну діяльність».

Шеф-редакторка «5-го каналу» Ірина Герасимова розповіла про подяку за волонтерську діяльність для їхнього колективу:

«Нагороду отримали за найгучніший медійний волонтерський проект року. Це календар на 2023 рік. Для нього у фотосесії відзнялися працівниці нашого телеканалу. Далі створили волонтерську банку. І за донат у півтори тисячі гривень відправляли на знак вдячності календар. Гроші збирали на рації для ЗСУ».

Отримав подяку і ясновидець, екстрасенс, двічі переможець і суддя «Битви екстрасенсів» в Україні, постійний експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» на телеканалі СТБ Хаял Алекперов. Він постійно проводить різноманітні вебінари, учасники яких донатять на потреби ЗСУ:

«Я вже довгий час проживаю в Україні. І вона мені стала рідною. Тут маю дівчину та багато друзів. Тому роблю все можливе, аби допомогти Україні задля Перемоги. Допомагаю і безпосередньо солдатам. Вони мені відправляють свої фото, а я ставлю на них захист, роблю обереги. Також надаю свій власний автомобіль для різних волонтерських потреб. Наразі кожен має робити все можливе, аби ця війна якнайшвидше закінчилася».

Віцепрезидент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine, засновник Budmall Center Тарас Демкура теж отримав подяку:

«Отримали нагороду за відбудову «Нової України». Наш Budmall Center долучився до створення виставкових містечок модульних та каркасних будиночків. Започаткували виробництва. Допомагаємо тим, хто найбільше постраждав, внутрішньо переміщеним особам. А також підтримуємо українських виробників, щоб вони могли вийти на світові та європейські ринки».

І українській співачці KAMALIYA вручили подяку за волонтерство:

«Я долучаюсь постійно до різноманітних благодійних заходів. А цей вечір став особливим, адже на ньому не тільки збирали кошти для ЗСУ, а ще й відзначили волонтерів, які своєю відданою справою наближають Перемогу. Ми артисти теж робимо все від нас можливе, аби швидше Україна здолала ворога».

Громадська діячка, заслужена журналістка України Марина Кінах каже, що їй сьогодні було незручно отримувати нагороду, адже всі, хто щось робить задля Перемоги і прийшли на цей захід – це просто норма. І так має робити кожен українець:

«Звісно, вдячна за цю подяку. Її дали мені за підтримку дітей і їхній розвиток в умовах війни. Буду й надалі продовжувати свою діяльність, адже підростаюче покоління – це наше майбутнє».

Відома українська художниця Оксана Фурса постійно долучається до різноманітних благодійних заходів. Цього разу вона віддала на аукціон свою авторську картину «Таврійський бик»:

«Це дуже сомволічна робота, адже Таврія наразі потерпає і більше всього ми її обороняємо. Це полотно побувало в двох галереях, однак я просила його не продавати. І ось тепер воно стало частиною цього благодійного аукціону, алже хочу допомогти нашим хлопцям із ЗСУ».

Українська співачка Наталія Валевськатеж є серед учасників цього благодійного заходу. Каже, що благодійністю займається понад 20 років:

«Із 2009 року заснувала свій благодійний Фонд, в якому є президентом. Його діяльність була спрямована на підтримку дітей-сиріт, соціально-незахищених верств населення та адресну допомогу важко хворим. Але війна внесла корективи. Довелося волонтерити для окремої військової роти, доправляти гуманітарні вантажі. Також нещодавно мій Фонд долучився до вже відомої акції «Амбасадор Дитинства», яка спрямована на різносторонню допомогу дітям-переселенцям. Тож і зараз із задоволенням приєдналася і до цього чудового проекту».

Президент благодійного фонду «Подоляни, «Mrs. Ukraine World 2021» Тетяна Чубакзауважила, що єдність із різними волонтерами дає величезні результати:

«Насправді кожен із нас робить багато важливих справ, але разом можна доясягти набагато більшого. І цей захід є прикладом цього. Тому залюбки долучилася до цього проекту».

Детальніше про діяльність ГО «Лікарський фронт» можна дізнатися на сайті.

У наступному матеріалі ми опублікуємо наш відеорепортаж із цього чудового благодійного заходу.

Читайте також: Позитив: «У перші дні війни кожному артисту було складно щось творити»

Олеся Жураківська: «Була неподалік Житомирської траси і відчула все жахіття війни»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов

Фото і відео: Анатолій Шараєвський

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *