Головна Сторінка » У Києві показали повну експозицію держнагород, заохочувальних відзнак Міноборони та почесних нагрудних знаків Головнокомандувача ЗСУ (фото)

У Києві показали повну експозицію держнагород, заохочувальних відзнак Міноборони та почесних нагрудних знаків Головнокомандувача ЗСУ (фото)

0

У Києві в Національному заповіднику «Софія Київська» під час урочистої церемонії нагородження лауреатів Знаком народної пошани «Хрест громадянських заслуг» вперше в нашій історії демонструвалася повна експозиція державних нагород України, відомчих заохочувальних відзнак Міністерства оборони та почесних нагрудних знаків Головнокомандувача ЗСУ. Окрасою виставки були і «Знаки народної пошани» — відкрита нагородна система ВТО «Орден».

Про це повідомляє Pravda NEWS.
Захід провели Всеукраїнське об’єднання громадян «Країна», ВТО «Орден», Національна премія «Скарб нації», Асоціація мистецтвознавців, експертів, оцінювачів та реставраторів України та ГО «Оберіг людства».

Читайте також: У Києві вручили Знак народної пошани «Хрест громадянських заслуг» тим, хто пришвидшує перемогу

 У Києві до дня міста відкрили унікальну виставку керамічних панно Ольги Рапай

У Києві провели нагородження жінок-професіоналок на V Національній премії «Найкраща українка в професії»

Ольга Сумська виступила із прем’єрою пісні «Кохайте коханих» на V Національній премії «Найкраща українка в професії» у Києві (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

Фото: Юрій Іванов, Юрій Чередніченко

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *