Головна Сторінка » Блог » У Цюріху проведуть мистецький благодійний захід «Україна: від війни до миру»

У Цюріху проведуть мистецький благодійний захід «Україна: від війни до миру»

0

16-17 грудня у Швейцарії у місті Цюріх в Events Vermietung «VOLKS HAUS», BLAUER SAAL проведуть мистецький благодійний захід «Україна: від війни до миру». Його організаторами стали БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського» (Україна) та БФ «Святий Миколай Україна» (Швейцарія).

Про це Pravda NEWS повідомив керівник проекту та голова БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського» Віктор Лещинський.

За його словами захід проходитиме протягом двох днів: 16 грудня о 16:00 буде офіційне відкриття, а 17 грудня о 10:00 працюватиме виставка та благодійний аукціон:

«Дорогі друзі, запрошуємо вас відвідати мистецький благодійний захід, на якому можна  буде ознайомитись із художніми роботами українських майстрів та долучитися до аукціону».

Віктор Лещинський наголосив, що всі зібрані кошти направлять на роботу «Центрів психологічної підтримки» (м. Київ та м. Рівне) для допомоги людям, які постраждали від війни, людям із інвалідністю, людям похилого віку та дітям».

Нагадаємо, ще 22 серпня в Івано-Франківську в Музеї мистецтв Прикарпаття відбулося відкриття мистецької акції «Україна: від війни до миру». Це був старт великої виставки, яку планували направити до США. Її організував БФ «Український реконструкційний фонд».

Читайте також: У Нью-Йорку проведуть благодійний вечір у межах мистецької акції «Україна: від війни до миру»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *