Головна Сторінка » Співачки із дуету «Анна-Марія» заспівали на лінії фронту для воїнів на Запорізькому напрямку

Співачки із дуету «Анна-Марія» заспівали на лінії фронту для воїнів на Запорізькому напрямку

0

Український дует «Анна-Марія» дали серію виступів для військових на Запорізькому напрямку.

Про це повідомляє Pravda NEWS.


Сестри приїхали безпосередньо на лінію фронту разом із Культурним Десантом для того, щоб підтримати наших славетних воїнів, заспівати для них саме там.

Співачки пробули там цілий тиждень.

«Це наш перший досвід виступу безпосередньо на передовій. Для нас це надзвичайно важливо, бо мій коханий, Ігор, теж у Збройних силах, він зараз теж на передовій, боронить нашу країну»,- каже Анна.

За півтора роки повномасштабної війни «Анна-Марія» дали велику кількість концертів для військових у різних містах: Харкові, Києві, Чернігові, Одесі. Виступали і в шпиталях для поранених.

«Багато хто вважає, що пісні тут не потрібні, і музика теж. Але це не так і ми пересвідчились у цьому тут. Для хлопців, які тільки з окопів, постійно під обстрілами, це можливість на декілька хвилин відволіктися, подумати про своє. Музика теж лікує рани, лікує душу. Це потужна сила»,- ділиться Марія.

Дівчата розповідають, як відбувалися ці виступи для військових: “Ми співали от просто так під гітару. Співали і на позиціях, і в бліндажах, у стабілізаційних пунктах, шпиталях та тренувальних центрах. Усе це приблизно у 4 км від лінії фронту. Іноді під час виступу бул дуже гучно. Але музика не припиняла звучати. Разом співали, сміялися, обіймалися, бувало і плакали…».

На згадку військові підписали особисто сестрам прапор України.

У своїх соцмережах дівчата із дуету «Анна-Марія» поділилися зворушливими світлинами та відео із концертів у польових умовах.

Читайте також: Дует «Анна-Марія»: «Музика і творчість наразі рятують від відчаю, від болю, від страху»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!
Юрій Іванов

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *