Головна Сторінка » Блог » Співачка Esphyr презентувала ремікс на свою пісню “Сузір’я”

Співачка Esphyr презентувала ремікс на свою пісню “Сузір’я”

0

Українська співачка Esphyr презентувала ремікс на пісню «Сузiр’я» в співпраці із продюсером Jandy, співзасновником берлінського колективу XARMS.

Про це повідомляє Pravda NEWS.

Esphyr відома співачка та композиторка, яка створює музику у жанрах поп, акустичний рок та електроніка. Популярна серед поціновувачів електронної музики та прихильників клубної культури. Її треки регулярно очолювали чарти Spotify та світового профільного рейтингу Beatport.

Але з початку війни пісні співачки набули нового сенсу. Цей реліз підкреслює співпрацю співачки з талановитим продюсером Jandy, співзасновником берлінського колективу з українським корінням XARMS. Їхня співпраця почалась вже давно, але вперше вони створили потужний та стильний ремікс українською мовою.

Однією з місій співачки є популяризація солов’їної через найбільші світові танцювальні майданчики. Минулого літа ремікc пісні «Воїни Світла» від зірки лейблу Afterlife The Element лунав чи не на кожному фестивалі електронної музики Європи.

Пісня “Сузір’я” є важливим посланням про те, що саме в темряві ми найкраще бачимо світло. Вона розкриває особистий внутрішній світ співачки та її безмежну емпатію до тих, хто служить і рятує життя інших. У своїй пісні Esphyr закликає ділитися своїм світлом, щирістю та теплом, що подібні речі рухають нас назустріч один одному. А єдність рухає нас до Перемоги.

Вона також надихає нас робити добро та посилювати світло в інших серцях. Ремікс на пісню “Сузір’я” додасть сяйва нашим дням, наснаги та сил розпалювати світло у собі та дарувати його іншим.

Юрій ІВАНОВ 

 

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *