Головна Сторінка » Блог » Іван Беценко грає українські пісні із авторським аранжуванням на вуличному піаніно в Києві (відео)

Іван Беценко грає українські пісні із авторським аранжуванням на вуличному піаніно в Києві (відео)

0

У Києві неподалік Пейзажної алеї киянин 24-річний Іван Беценко влаштовує імпровізовані концерти на вуличному піаніно. Каже, що наразі це єдиний майданчик, аби пограти у своє задоволення та на радість людям.

Про це повідомляє Pravda news із місця події.

За словами музиканта, війна відібрала в нього роботу. Він працював ресторанним музикантом. Час від часу його запрошували виступати і в готелях: 

«Тепер замовлень зовсім немає. А тут почав грати два місяці тому, коли поставили це піаніно. Чергуємося із товаришом. День він виступає, а день – я».

Музикант починає виконувати пісню гурту Kalush Orchestra «Стефанія».

Іван із легкістю підбирає пісні на слух. Тож перехожі постійно звертаються до нього із своїми проханнями:

«Мені достатньо прослухати мелодію кілька разів, щоб відтворити. При цьому одразу починаю її грати по-своєму. Роблю на мелодію своє аранжування. Людям моя імпровізація подобається»,- усміхається.

Далі виконує пісню гурту Onuka «Місто».

Потім грає пісню гурту «Океан Ельзи» «Не питай».

До речі, Іван Беценко навчався грі на піаніно у місцевій музичній школі № 8. А вищу освіту здобув у Національному педагогічному університету імені М.П. Драгоманова на музичному факультеті.

Читайте також: Андрій Донець виконує власні пісні на вуличному піаніно в Києві.

Дует бандуристів виконує пісні Шевченка та Скрябіна в столичному переході.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *