Головна Сторінка » Блог » ІА «Оперативна Україна інфо» підписало меморандум про співпрацю із МЄУ

ІА «Оперативна Україна інфо» підписало меморандум про співпрацю із МЄУ

0

Днями в Києві ІА «Оперативна Україна інфо» підписало меморандум про співпрацю із Міжнародним європейським університетом.

Про це повідомляє Pravda NEWS.

Зустріч між керівниками проходила в стінах МЄУ. Під час неї відбулося обговорення співпраці між інформаційним агентством та Університетом, а згодом і підписання самого документу. 

«Щиро радію особистому знайомству із президентом МЄУ, кандидатом економічних наук, доцентом, членом-кореспондентом Академії економічних наук України Аллою Наволокіною. Відтепер будемо співпрацювати з МЄУ за напрямком інформаційної діяльності. Разом заради розвитку та Перемоги»,- зазначив директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій Іванав.

Також він висловив сподівання, що цей документ стане чудовим фундаментом для подальшої спільної творчої діяльності.

У Меморандумі йдеться про наступну співпрацю:

— проведення спільних заходів та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед студентів та представників освітньої галузі й інших, спрямованої на підвищення якості освіти та її європейської інтеграції;

— розробку та втілення інформаційних програм, спрямованих на підвищення рівня освіти та формування її позитивного іміджу серед українців та іноземних партнерів;

— взаємодія зі студентами вишу за напрямком маркетингу рекламного бізнесу та комунікації зі ЗМІ;

— а також будь-які інші форми співробітництва, що узгоджені Сторонами.

Читайте також: “Оперативна Україна інфо” офіційно стала ЗМІ

Юрій Іванов розповів про діяльність інформагентства «Оперативна Україна інфо» і чи будуть популярні через роки паперові газети

Юрій Іванов: «Оперативно знімаємо відеорепортажі та записуємо ексклюзивні інтерв’ю, бо розуміємо, що у людей обмаль часу»

Як проходив І Регіональний освітній форум у МЄУ (відеорепортаж)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Редакція ІА «Оперативна Україна інфо» 

Фото: Анатолій Шараєвський 

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *