Головна Сторінка » Блог » Головреда ІА «Оперативна Україна інфо» нагородили відзнакою за інформпідтримку благодійних заходів

Головреда ІА «Оперативна Україна інфо» нагородили відзнакою за інформпідтримку благодійних заходів

0

Нещодавно у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся  Всеукраїнський благодійний захід під егідою ГО FENIX CHARITY. На ньому збирали кошти на медобладнання для дитячої лікарні Харкова, а також нагороджували відзнаками тих, хто своєю працею допомагає пришвидшувати довгоочікувану Перемогу.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо»,передає Pravda NEWS.

Того вечора відзнаками за благодійну діяльність нагородили громадські організації, волонтери, артисти, дизайнери, представники бізнесу та ін.

Свою відзнаку в номінації «За систематичну інформаційну підтримку благодійних та громадських заходів» отримав і директор, головний редактор  ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій Іванов.

Детальніше дивіться у відеорепортажі.

Читайте також: “Оперативна Україна інфо” офіційно стала ЗМІ

Юрій Іванов розповів про діяльність інформагентства «Оперативна Україна інфо» і чи будуть популярні через роки паперові газети

Вийшов 5-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі української акторки театру та кіно Олесі Жураківської

Вийшов 6-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі президента НЕБАУ Віктора Лещинського (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Фото і відео: Юрій Чередніченко, Максим
 Древаль

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *