Головна Сторінка » Блог » Данило Карачевський: «Коли тільки починав займатися музикою, то рівнявся на Вакарчука»

Данило Карачевський: «Коли тільки починав займатися музикою, то рівнявся на Вакарчука»

0

Український співак Данило Карачевський розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Оперативній Україні інфо» та Pravda NEWS про благодійні виступи, навчання дітей вокалу та плани знятися в мюзиклі.

– Ви були учасником топових телешоу України. Зокрема, це “Голос країни”, брали участь там у команді, наскільки я знаю, Джамали. Так?

– Так, це було в глибокій молодості, ще давно. Досить запам’ятатися людям не вийшло, але сподіваюся, що ми скоріше переможемо і Ви побачите мене можливо в якомусь мюзиклі відомому.

– Тобто такі зараз плани?

– Так. Головне, щоб Україна якнайскоріше перемогла і всі могли спокійно ходити на такі заходи.

– Ви постійно долучаєтеся до благодійних заходів?

– Намагаюся по можливості долучатися до всіх благодійних заходів, до яких запрошують. І, звісно, зараз дуже потрібно підтримувати наших бійців, волонтерити – це зараз найголовніше.

– Це правда, що Ви займаєтеся педагогічною діяльністю?

– Уже шостий рік викладаю вокал. Так би мовити, залишаю по собі музичну спадщину. І хотілося б, щоб наші діти культурно збагачувалися.

– Скажіть, скільки років Вашому найменшому учневі?

– У цьому році взяв маленьких. А взагалі в мене учні більше підліткового віку. Ось недавно до мене прийшов дуже талановитий 7-річний хлопчик. Думаю, це майбутній народний чи заслужений артист України.

– Як його звати?

– Іван Пономарьов.

– О, таке прізвище… А це випадково не син Пономарьова?

– Ні, але тата теж звати Олександр. Так буває, так.

– Які пісні наразі Ви виконуєте на благодіійних заходах?

– Взагалі намагаюся виконувати різноманітні твори, аби сподобатися різним контингентам публіки: від естради до опери, рок також в мене є у виконанні. Кожному, хто любить рок, сподобається рок, хто любить класику, сподобається класика.

– Ви себе більше бачите як викладач чи власне як виконавець?

– На часі так склалося, що спочатку пандемія, потім, на жаль, війна. І це забирає найкращі роки, коли можна виступати, але на концерти в такий час важко ходити і важко збирати зали, тому зараз я зорієнтований більше на педагогічній кар’єрі. Але як тільки – так і зразу.

– У Вас як у виконавця є якась мрія? Можливо, з кимось зробити дует, якусь пісню заспівати…

– Взагалі мріяв заспівати десь на стадіоні. Або найбільша мрія – заспівати якийсь класичний твір у Колізеї в Римі. Побачив як Діво співає в Колізеї, це неймовірно просто! І це залишило мені такий спогад і мрію напевно виступити там.

– А, можливо, мрієте з кимось з українських виконавців записати дует?

– На жаль, поки що немає когось такого.

– На кого рівняєтеся в своєму вокалі?

– Спочатку, коли тільки починав займатися музикою, то рівнявся на Вакарчука. Це перші пісні, які виконував під гітару. Потім, звісно, зрозумів, що не треба на когось рівнятися, треба розвивати свій вокал, треба залишити саме своє ім’я, а не чиєсь інше після себе.

– Ваші побажання для читачів та глядачів “Оперативної України інфо”.

– У першу чергу я бажаю, щоб Україна якомога швидше перемогла, щоб ми могли спокійно співати українських пісень на наших українських вулицях під мирним уркаїнським небом.

– Дякую Вам за інтерв’ю! Наша редакція бажає Вам подальших злетів, щоб Ви посіли, дійсно, достойне місце на українській естраді!

Дивіться також відеоверсію інтерв’ю:

Читайте також: Вийшов 6-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі президента НЕБАУ Віктора Лещинського (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Спілкувався Юрій Іванов 

Відео: Анатолій Шараєвський 

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *