Головна Сторінка » Блог » Благодійний Фонд Лещинського прозвітував про свою діяльність від початку війни

Благодійний Фонд Лещинського прозвітував про свою діяльність від початку війни

0

Нещодавно команда БО «Благодійний Фонд Віктора Лещинського» прозвітувала на своєму сайті про діяльність організації від початку війни.

Про це повідомляє Pravda NEWS.

У повідомленні йдеться про наступне:

«Фонд започаткували майже два роки тому, аби сприяти розвитку будівельної галузі та підтримувати талановиту молодь. З перших днів війни наша команда направила всі свої зусилля на допомогу ЗСУ, теробороні, які героїчно захищають Україну від російської агресії, та цивільному населенню.


Голова БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського» Віктор Лещинський.


Заступник голови БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського» Юрій Іванов.

Кожен наш волонтер робить усе можливе і не можливе, аби бути корисним. Особисто голова Фонду Віктор Лещинсткий та його заступник Юрій Іванов власноруч розвантажували перші фури із гуманітарною допомогою, які надходили на Закарпаття із Австрії.

Для більш ефективної роботи команда Фонду постійно напрацьовує взаємодію із іноземними партнерами. Зокрема, підписали меморандум про співпрацю з асоціацією UNIDOS CON UCRANIA, яка зареєстрована в Іспанії у місті Мадрид.

Разом із іспанськими партнерами передали гуманітарну допомогу на Миколаївську обласну військову адміністрацію. А згодом подібні вантажі направили до інших обласних військових адміністрацій: Київської, Харківської, Запорізької, Донецької, Черкаської та ін. З усіма місцевими представництвами підписані меморандуми про співпрацю.


Допомагали й Міністерству охорони здоров’я, Національній поліції України, Державній прикордонній службі України, Департаменту стратегічних розслідувань та ін.

Наша команда передала державній установі «Центр обслуговування підрозділів Міністерства внутрішніх справ України» 100 бронежилетів. Для прикордонників, які перші відчули на собі російську агресію, наша команда постіно надає різноманітну допомогу.

Так, разом із друзями з Італії, Іспанії, Чехії, Великобританії та Німеччини передали відомству інвалідні візки та медикаменти.

11 квітня Фонд разом із Вилоцькою селищною радою (Закарпатська обл) передали в 26-й прикордонний загін Державної прикордонної служби України Одеси укомплектовану карету швидкої допомоги. До цього подібну гуманітарну допомогу (карету швидкої допомоги) надали військовій частині А4103 у Києві. У цьому нам посприяли в організації Wayne Davis i We Stand for Ukraine, Loftus з Великобританії.

До речі, Фонд разом із Вилоцькою селищною радою (Закарпатська обл) закріпив тісну і плідну співпрацю. Ми постійно надавали і надаємо гуманітарну допомогу переселенцям та постраждалим, які знайшли прихисток у цій громаді. Також допомагаємо ЗСУ і теробороні. Зокрема, передали для роти 2 ГСП, що в Запорізькій області, генератор та продукти харчування.

Направили гуманітарну допомогу і військовослужбовцям, які тримали оборону в районі Краматорська на Донеччині.

Постіно опікуємося КНП «Виноградівська районна лікарня» – направляємо ліки, засоби гігієни та продукти.

Завдяки співпраці із БО «Шандора Сакалоша», що працює на Закарпатті, відправили 80 кг медичного приладдя та медикаментів туди, де цього потребували.

Також Фонд надав гуманітарну допомогу Бородянському психоневрологічному інтернату з геріатричним відділенням (Київська обл). Адже заклад постраждав під час перебування ворожих сил у цій територіальній громаді.

Крім того, з особистої ініціативи голови Фонду Віктора Лещинського запущено освітній проект «Майбутнє України за розумними дітьми. Маріуполь – Україна». У його межах на базі English school PLAYSTORIA почала працювати літня школа англійської мови для 40 дітей із міста Маріуполь.

5 вересня команда Фонду передала в КНП «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради» благодійну допомогу – медичне обладнання: монітор пацієнта, модульний монітор пацієнта, апарат для штучної вентиляції легень та ін.


За це вдячні Corteva Agriscience «Міжнародній сільськогосподарській компанії Corteva Agriscience», яка внесла благодійну пожертву на придбання медобладнання для створення центру лікування дітей з вродженими вадами серця. Крім того, чимало хлопців, яких доставляють із передової, відтепер матимуть кращі умови для лікування.

На цій зустрічі в медзакладі були присутні місцеві очільники, представники влади, заступник міністра охорони здоров’я України Богдан Боруховський та голова партії «Слуга народу» в Івано-Франківській області, народний депутат Олена Вінтоняк.

За свої добрі справи Фонд отримав десятки грамот та подяк. Зокрема, голова Державної прикордонної служби України, генерал-майор Сергій Дейнеко вручив команді Фонду почесні відзнаки за систематичну гуманітарну допомогу відомству.

Нещодавно до Фонду завітав із робочим візитом наш польський партнер, Prezes Mazowieckiego Klastra ICT Mariusz Stachnik.
З ним обговорили стратегічні питання щодо подальшої співпраці.

З початку війни Фонд передав за запитами понад 1500 тонн гуманітарної допомоги (продукти харчування, засоби гігієни, одяг, дитяче харчування та дитячі речі, корм для тварин, медикаменти, ковдри тощо).

Ми постійно робимо все можливе і не можливе, аби бути надійним тилом для нашої держави та пришвидшувати цю довгоочікувану Перемогу! Разом до Перемоги!».

Також із діяльність Фонду можна ознайомитись у звіті-презентації:

Нагадаємо, команда Фонду надала прикордонникам Одеси карету швидкої допомоги та продукти харчування.

Читайте також: «Благодійний фонд Віктора Лещинського» підписав меморандум про співпрацю із Іспанською асоціацією.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *