Головна Сторінка » Блог » Юрій Ванетик: Убийте їх успіхом і поховайте посмішкою!

Юрій Ванетик: Убийте їх успіхом і поховайте посмішкою!

0

Kill them with success and bury them with a smile! Рівно рік тому, 31 грудня, коли журналісти мене попросили підбити підсумок року у сфері масової комунікації, журналістики та діяльності медіа загалом, я висловився, що 2022 рік був сплеском пропаганди та експериментів у царині маніпуляцій громадською думкою.

Дуже низько, до мінімуму, впав об’єктивний аналіз ситуації у будь-якій із сфер. Правду почали не говорити, її почали продавати. Сусід України на цьому, як видно, лише й тримається… На превеликий жаль, аналогічна тенденція продовжилася і у 2023 році, що минає.

Хотів би побажати українцям у 2024 році, щоб закінчилися військові дії та розпочалося масштабне економічне відновлення України. Щоб настав мир і душевний спокій для усіх, хто там живе. Ще хотів би побажати більше правди в усіх сферах нашого життя, об’єктивності в оцінках ситуації в світі.

Вірю, що 2024 рік буде кращим за попередні. Принаймні, як доволі влучно казали свого часу люди, вбивати недругів успіхом та ховати їх посмішкою – іноді так само доволі ефективно. Але, для цього треба головне – мета, бажання та мотивація. А цього в українців завжди було, є і точно буде більш, ніж достатньо.

Щиро Ваш, Юрій Ванетик (Лос-Анджелес, США)

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *