Головна Сторінка » Оля Цибульська: «Пісні допомагають тримати дух і те, що незламне»

Оля Цибульська: «Пісні допомагають тримати дух і те, що незламне»

0

Українська співачка Оля Цибульська розповіла в ексклюзивному інтерв’ю «Оперативній Україні інфо» та Pravda NEWS про участь у благодійних концертах, підготовку до релізу нових пісень та свої мрії.

Директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій Іванов та українська співачка Оля Цибульська.

– Олю, Ви постійно долучаєтеся до благодійних заходів. Розкажіть про це.

– Ой, що про це роказувати… Я впевнена, що кожен зараз на своєму фронті робить все, що може, ми всі хочемо Перемоги і всі заради неї працюємо, і робимо на своєму місці те, що можемо. Спочатку мені здавалося, що пісні не так потрібні, але, як кажуть військові, з якими зустрічаюся  в госпіталі, якраз таки пісні й допомагають тримати дух і те, що незламне. І з таким міцним незламним українським духом ми точно переможемо цих орків.

 

– З початку війни в усіх артистів значно змінився репертуар. Чи з’явилися у Вас нові пісні?

– Змінився в тих, хто співав російською, а в мене завжди були україномовні пісні. Тому мої пісні лишилися моїми. З’явилося кілька нових пісень у мене. «Минає день» – це пісня, яка створена якраз таки із повідомлень. Люди пишуть одне одному на фронт. І є пісня «Сьогодні», до якої текст й мелодію сама написала. Ми зробили її з Антоном Чіліпій, заспівали дуетом. У пісні є дуже крута фраза: «Живеш сьогодні і завтра будеш теж». Про віру в себе, віру в Україну і в те, що обов’язково після темряви обов’язково вийде сонце.

– Про що наразі мріє співачка Оля Цибульська?

– Щоб путька здох. Усе.

– Так лаконічно, правда?

– Мені здається, що цього достатньо, а решту ми й так можемо самі. Ми й так можемо, він здохне зовсім скоро. Слава Україні!

– І наостанок ваші побажання глядачам і читачам «Оперативної України інфо».

– Бережіть себе, бережіть своїх рідних. І кожного дня питайте себе, що я зробив, аби Перемога була вже завтра. Тримаємося купи, не сваріться між собою, цьомайтеся, обіймайтеся, даруйте любов, тому що вона потрібна зараз, особливо зараз!

Дивіться також відеоверсію інтерв’ю:

Читайте також: ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ВИПУСК ПРОГРАМИ «КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА?» (відео)

Вийшов другий випуск проекту «Коли закінчиться війна?» з українською Жанною Дарк (відео)

Вийшов третій випуск проекту «Коли закінчиться війна» за участі екстрасенса Олександра Жаркова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Спілкувався Юрій Іванов 

Фото і відео: Анатолій Шараєвський 

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *