Головна Сторінка » Блог » Французький суд відпустив олігарха Костянтина Жеваго під заставу

Французький суд відпустив олігарха Костянтина Жеваго під заставу

0

Учора, 5 січня, суд у Шамбері на сході Франції, ухвалив рішення звільнити українського мільярдера Костянтина Жеваго під заставу у розмірі одного мільйона євро до слухань у справі про екстрадицію до України.

Про це повідомляє Pravda NEWS з посиланням на Reuters.

Так, 48-річний бізнесмен не може залишити Францію, має передати владі два свої паспорти, відзначатись у місцевій поліції тричі на тиждень та відповідати на судові виклики.

Костянтин Жеваго заявив суду, що не зробив нічого поганого і не повинен бути екстрадований:

«Я вперше перебуваю у в’язниці. І не робив того, в чому мене звинувачують у цій справі, я на це не заслуговую. Прошу вашого дозволу залишити в’язницю до наступного слухання, і зроблю все, що ви просили».

Спочатку суд мав провести слухання у справі про екстрадицію у четвер, проте адвокати мільярдера та прокурор заявили, що їм потрібно більше часу для підготовки, на що судді погодилися, призначивши новою датою 19 січня.

Нагадаємо, наприкінці грудня бізнесмена заарештували у Франції на запит України. І з того часу він перебував під вартою.

Читайте також: У Франції затримали українського бізнесмена Костянтина Жеваго

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *