Головна Сторінка » Блог » Ціни на нафту сягнули найвищого рівня за останні роки

Ціни на нафту сягнули найвищого рівня за останні роки

0

Як повідомляє Reuters, ф’ючерси на нафту марки Brent виросли на 87 центів, або на 1%, до 85,73 долара за барель, що є найвищою ціною з жовтня 2018 року.

Ф’ючерси на нафту марки West Texas Intermediate (WTI) виросли на 1,12 долара, або 1,4%, до 83,40 долара за барель – найвищий показник з жовтня 2014 року.

Минулого тижня обидва контракти виросли як мінімум на 3%.

Reuters пише, що попит продовжує відновлюватися після пандемії COVID-19. Цьому сприяло те, що виробники електроенергії відмовляються від дорогого газу і вугілля на користь мазуту і дизельного палива.

«Зниження обмежень по всьому світу призводить до відновлення споживання палива», – заявили аналітики банку ANZ в записці в понеділок, додавши, що перехід з газу на нафту тільки для вироблення електроенергії може підвищити попит на 450 000 барелів на рік.

Очікується, що низькі температури в північній півкулі також посилять дефіцит пропозиції нафти, сказав Едвард Мойя, старший аналітик OANDA.

«Дефіцит нафтового ринку, схоже, може погіршитися, оскільки енергетична криза посилиться через похолодання на півночі», – сказав він.

 

«Оскільки нестача вугілля, електроенергії та природного газу призводить до додаткового попиту на сиру нафту, схоже, це не буде супроводжуватися значними додатковими барелями від ОПЕК + або США», – додав він.

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *