Головна Сторінка » Юрій Бондаренко: «Гарний настрій – це те, заради чого ми працюємо на сцені»

Юрій Бондаренко: «Гарний настрій – це те, заради чого ми працюємо на сцені»

0

Фронтмен гурту «Оркестр гарного настрою» Юрій Бондаренко розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Оперативній Україні інфо» та Pravda NEWS про секрет успіху їхнього колективу, участь у благодійних концертах та авторські кавери.

Зустріч проходила в Києві на Арт-Заводі «Платформа» під час благодійного Smile Wanted Fest, на якому збирали кошти на мобільну стоматологію для ЗСУ, переселенців і мешканців областей, що найбільше постраждали від війни. Захід організував Фонд «Трушна Перемога».

Директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій ІВАНОВ та фронтмен гурту «Оркестр гарного настрою» Юрій БОНДАРЕНКО.

– Знаю, Ви мій тезка – Юрій Бондаренко. І Ви фронтмен чудового гурту «Оркестр гарного настрою». Правильно я сказав?

– Так, все правильно.

– Спілкувався з музикантами Вашого колективу, то вони кажуть, що називають гурт і чудового, і хорошого настрою, але найголовніше, що тут забарвлення позитивне.

– Концепція винесена власне у назву нашого колективу. Гарний настрій – це те, заради чого ми працюємо на сцені, подарувати його тим, хто прийшов на наш виступ.

– Усі ідеї каверів, музичне авторство – все Ваше?

– Там збірна солянка, не можна сказати, що я єдиний автор. Працюємо із чудовими українськими поетами, навіть на вірші Шевченка у нас є пісні. Тому всього потроху: є авторські, є інших авторів, є кавери. Всього потроху, але мета одна – гарний настрій.

– Ви сьогодні долучилися до чудового благодійного заходу. Це перший благодійний захід, у якому берете участь, чи ні?

– Ні, ми завжди з радістю відгукуємося виступити для якихось благодійних цілей. Це робимо вже давно, мабуть, з 2014 року. І коли нам запропонували виступити тут, ми без роздумів погодилися.

– У Вашому гурті шість учасників?

– У нас змінюється кількість учасників постійно. Зараз виступаємо вшістьох.

– Сьогодні Ви «прокачали» публіку своїм хітом «Підманула».

– Полюбляємо робити так звані компіляції – коли ми беремо текст однієї пісні, музику з іншої, потім поєднуємо, додаємо ще щось туди своє і так отримуємо такий, знаєте, не кавер, а посткавер.

– Куди запрошують виступати Ваш чудовий колектив?

– До війни звичайно ми грали дуже багато де, всю Україну об’їздили. Виступаємо на днях міста, на весіллях навіть виступаємо, на різних корпоративних святах. Тобто, це дуже широкий спектр насправді, тому що ми граємо таку музику, яка зрозуміла людям, яка їм подобається, яка їх заводить, люди танцюють, співають, посміхаються. Що ще треба від музичного колективу такого спрямування?!

– Скільки у Вашому репертуарі пісень?

– Та важко сказати, не рахував. Ми можемо спокійно робити й робимо сольні концерти. Тому дві з чимось години програма в нас є. Вона постійно змінюється, тому що одні пісні перестають подобатися, інші стають більш актуальними.

– І наостанок Ваші побажання читачам та глядачам «Оперативної України інфо».

– Побажання зараз може бути тільки одне – мирне небо, Перемога. Всім цього бажаю якнайшвидше!

Дивіться також відеоверсію інтерв’ю:

Читайте також: Валерій Харчишин: «Мої діти живуть у Варшаві, адже до нас «прилетіло» і в квартиру, і в будинок…»

Вийшов третій випуск проекту «Коли закінчиться війна» за участі екстрасенса Олександра Жаркова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Спілкувався Юрій ІВАНОВ

Фото і відео: Анатолій ШАРАЄВСЬКИЙ

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *