Головна Сторінка » Як проходив патріотичний захід «Діти за мир! Все буде Україна!» у Дарницькому районі Києва (фото, відео)

Як проходив патріотичний захід «Діти за мир! Все буде Україна!» у Дарницькому районі Києва (фото, відео)

0

Напередодні Дня захисників та захисниць України в Дарницькому районі Києва на території релігійної громади «Духовне відродження» відбувся патріотичних захід «Діти за мир! Все буде Україна!» для дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» та Pravda NEWS.

Його провели за сприяння громадської діячки, меценатки, лобістки Оксани Федоренко.


Інформаційними партнерами виступили ІА «Оперативна Україна інфо» та всеукраїнське видання Pravda NEWS.

Для молоді підготували розважальну програму з майстер-класами та концерт за участі українських зірок. Присутніх порадували своїм співом Люся Кава та Софія Єгорова.

Також з мотиваційно-патріотичним словом виступив голова громади «ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ» у Дарницькому районі міста Києва Роман Овчаренко.

Він розповів дітям, як потрібно шанувати своїх батьків, щоб бути щасливими, любити свою Батьківщину та бути її патріотами.

До заходу долучилися: засновник, директор та головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» та Pravda NEWS Юрій Іванов, ТОВ «Гренландія НВП» (торгова марка «Альонка») в особі Pr-директора Наталії Качан; відеограф, засновник студії відеовиробництва «АЗ медіа груп продакшн» Олександр Задорожний; громадський діяч, волонтер, голова ГО «ДУМАЙ НАПЕРЕД» Антон Толмачов; фотограф Ігор Коноплястий; волонтери: Лариса Федіна, Олеся Звержківська, Володимир Шараєвський; режисер, відеограф ІА «Оперативна Україна інфо» та Pravda NEWS Анатолій Шараєвський.

Наприкінці заходу кожній дитині вручили подарунок.


Подробиці дивіться у нашому відеорепортажі.

Читайте також: Маша Кондратенко: «Познайомилася з полковником України завдяки пісні «Ванька-встанька»”

KISHE: «Готую кілька експериментальних дуетів»
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

Фото: Ігор КОНОПЛЯСТИЙ 

Відео: Анатолій ШАРАЄВСЬКИЙ

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *