Головна Сторінка » Блог » Українська співачка та авторка пісень Esphyr презентувала нову пісню та кліп «Зоряне дитя»

Українська співачка та авторка пісень Esphyr презентувала нову пісню та кліп «Зоряне дитя»

0

Українська музична сцена знову відзначається талантом та інноваційним підходом до творчості завдяки прем’єрі нової пісні «Зоряне дитя» від талановитої співачки та авторки пісень Esphyr, яка відбулася на її YouTube-каналі.

Про це повідомляє Pravda NEWS.

Уже не перший раз Esphyr приголомшує своїх шанувальників виразними мелодіями та глибокими текстами, але цього разу її натхненням стало підростаюче покоління українців, яке стає справжнім прикладом сили духу, патріотизму та адаптивності в складних умовах сучасності.

«Зоряне дитя» – це гімн віри в себе, свої сили та сміливості, що надихає кожну людину не боятись вийти з тіні інших, йти вперед, назустріч своїй великій мрії. Співачка переконана, що підтримка та мотивація для українських дітей та підлітків є особливо важливими, адже саме вони мають переживати складний шлях, який вимагає сили та витримки.

Відеоробота, яка супроводжує пісню, має дещо автобіографічний характер, показуючи моменти з життя Esphyr. У дитинстві її улюбленим предметом була фізика, а перемога на конкурсі наукових робіт у Малій Академії Наук, коли вона ще навчалась у середній школі, стала потужною мотивацією для неї та дала віру в те, що немає в житті нічого неможливого.

Відео є дебютною роботою тандему Esphyr і молодого та талановитого оператора Павла Куришева. Зйомки кліпу проходили в одному з приміщень Інституту Фізики Національної Академії Наук України. Літак, який символізує натхнення та великі досягнення, також з’являється у відео, відображаючи значення авіації у житті Esphyr, яка є випускницею Авіаційного Університету та пілотом.

Esphyr почала свій творчий шлях ще в дитсадку, пишучи перші пісні, але довгий час сумнівалась у своїх можливостях підкорити велику сцену, лише через свою важку працю та здібності. Але завдяки визнанню на європейській електронній сцені, релізам на лейблі Armada, співпрацею з відомими діджеями та продюсерами, співачка зрозуміла, що вона хоче і може стати сольним артистом та зробити значний внесок у розвиток української музики. Для досягнення цієї мети, вона здобувала освіту у найкращих музичних закладах світу, зокрема, в Berklee College of Music.

Пісня «Зоряне дитя» – це яскравий символ творчого потенціалу та підтримки молодого покоління, що дарує натхнення усім тим, хто мріє про велике. Esphyr продовжує радувати своїх прихильників унікальним та емоційним звучанням, а «Зоряне дитя» стає ще одним кроком на шляху до успіху у світі музики.

«У мене є мрія в душі, а значить є й крила»,- підсумовує співачка Esphyr.

Читайте також: Українська поп-співачка Поліна Дашкова презентувала кліп “Знаєш, мамо”, який зняли одним дублем (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *