Головна Сторінка » Українська співачка СолоХа: «Вагітна жінка може бути привабливою та активною»

Українська співачка СолоХа: «Вагітна жінка може бути привабливою та активною»

0

Не так давно українська співачка СолоХа порадувала своїх прихильників новиною про те, що чекає на другу дитину. Співачка продовжує активну концертну та творчу діяльність і при надії.

Вона поділилася із ІА «Оперативна Україна інфо»  та Pravda NEWS,як себе почуває та про свою активну творчу діяльність.

«Вагітна жінка може вести активний спосіб життя, якщо це дозволяє стан здоров’я. Я повна сил та енергії, добре себе почуваю, та й лікар не проти таких навантажень. Як найспортивніша співачка за Книгою Рекордів України, маю гарну фізичну форму та правильно збалансовано харчуюсь. Тому я продовжую, як і раніше, працювати на М1, гастролювати, постійно беру участь в благодійних концертах. Зняла кліп “Верба” під час вагітності. Зйомки тривали 24 години: запальні танці та зміна образів»,— розповідає СолоХа.

Українська співачка СолоХа та директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій Іванов.

Ритм та спосіб життя співачки під час вагітності аж ніяк не змінився. Вона продовжує виступати та танцювати на високих підборах, чим дивує глядачів. Для виступів вибирає одяг, який не тільки не приховує вже достатньо великий живіт, а й навпаки його підкреслює або відкриває. Артистка надає перевагу яскравим та оригінальним концертним костюмам, демонструючи, що можна і при надії носити ефектне вбрання.

«Своїм прикладом хочу надихнути майбутніх мам та показати, що вагітність не є перепоною для творчості та розвитку. Діти дають сили та мотивацію жити і творити. Не варто боятися народжувати під час війни — ми маємо поповнювати генофонд нашої нації, народжуючи сильних, здорових та волелюбних українців. Але такий ритм життя під час вагітності дуже індивідуальний, тому я раджу консультуватись зі своїм лікарем та зважати на свій стан і фізичну підготовку», — додає співачка.

СолоХа випромінює позитив та заряджає всіх навколо своїми енергійними виступами.

«Планую бути на сцені до самих родів та маю багато творчих планів. Попереду ще сольний концерт, виступ на Чорноморських іграх, багато благодійних заходів, які я буду продовжувати наскільки вистачить сил. Моя місія нести людям радість», — ділиться планами вагітна СолоХа.

Читайте також: Солоха: «Ми максимально підтримуємо як наших хлопців на передовій, так і дітей»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *