Головна Сторінка » Українська легкоатлетка здобула срібло Діамантової ліги

Українська легкоатлетка здобула срібло Діамантової ліги

0

Українська легкоатлетка Ганна Рижикова виграла «срібну» медаль на шостому етапі Діамантової ліги в Осло, що в Норвегії.

Про це повідомляє Pravda NEWS.

Так, у змаганнях з бігу на 400 метрів із бар’єрами наша спортсменка фінішувала другою, програвши 2,2 секунди Фемке Бол із Нідерландів.

Ганна Рижикова здобула третю медаль Діамантової ліги цього сезону, раніше вигравши бронзу на етапах у Бірмінгемі та Римі.

До речі, Діамантова ліга є щорічною серією престижних комерційних змагань з легкої атлетики. Сьомий етап цьогорічних випробувань відбудеться у суботу, 18 червня, у столиці Франції в Парижі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!