Головна Сторінка » Блог » У Міжнародному європейському університеті відбувся І Регіональний освітній форум

У Міжнародному європейському університеті відбувся І Регіональний освітній форум

0

Днями в Києві у Міжнародному європейському університеті відбувся І Регіональний освітній форум «Вектори європейської якості та успіху». На ньому визначили нові напрямки співпраці між навчальними закладами, які спрямовані на підвищення якості освіти.

Про це повідомляє Pravda NEWS.

Урочисте відкриття форуму пройшло у конференційній залі, де з вітальними словами виступили: президент Міжнародного європейського університету Алла Наволокіна; начальник відділу професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності КОДА Ніна Гуляй і радник ректора Київського національного університету будівництва і архітектури Ольга Денисюк.

За словами президента МЄУ Алли Наволокіної, одним із головних завдань форуму було обговорення керівниками університетів, шкіл та представниками Департаменту освіти та науки КОДА нових шляхів співпраці і розвитку партнерства між навчальними закладами для вдосконалення якості освіти в Україні та її інтеграції у європейський простір.

У першому блоці Форуму для керівників з доповідями виступили: Анатолій Толстоухов (Євроінтеграційні перспективи розвитку якісної освіти); Тетяна Засєкіна  (Імплементація проєкту НУШ у реалії воєнного часу); Ірина Штейміллер(Європейський грант у галузі освіти: умови здобуття та перспективи).

Також з вітальним словом до присутніх звернувся директор Департаменту стратегічного розвитку та міжнародних програм Заріф Назиров.


Далі керівники закладів, викладачі та вчителі мали змогу відвідати інтерактивну лекцію бізнес-тренера Володимира Зубченка на тему: «Як заявити про себе голосно», а також тренінг з тактичної медицини військового полковника лікарень НАТО в Ірані та Афганістані Lukasz Chabowski та військового лікаря лікарень НАТО Andrzjej Kuprianowicz.

Згодом пройшла Майстерня проєктів, на якій Ірина Ущаповська розповіла про практичний досвід здобуття гранту за програмою Erasmus+. А психолог-практик Анна Холодницька провела тренінг: «Стресостійкість, як особистісна властивість сучасного керівника закладу освіти».

Абітурієнти мали змогу дізнатися більше і про можливості вступу, навчання та кар’єрний розвиток у Міжнародному європейському університеті.Крім того, всі охочі пройшли тренінг з основ тактичної медицини, а також поспілкувалися з психологом-профорієнтологом та сформували власну траєкторію руху, майбутнього вступу до університету та вибору професії.


Також під час екскурсії і квесту підлітки ознайомилися з матеріально-технічною базою Університету, дізналися про наявні спеціальності та правила вступу.

До речі, за смачним обідом керівники обговорювали важливі теми, пов’язані із вдосконаленням якості освіти в Україні та впровадження сучасного педагогічного досвіду, використання нових технологій у навчальному процесі, розвиток міжнародної співпраці між закладами освіти та можливості забезпечення якісної освіти для молоді, а молодь — майбутній вступ до Університету, шляхи розбудови України і її європейського майбутнього.

Результатом форуму стало визначення нових напрямків співпраці між навчальними закладами, які спрямовані на підвищення якості освіти.

Форум завершився врученням сертифікатів учасникам, зміцненням партнерських відносин між учасниками освітнього процесу, новими знайомствами та ідеями подальшої плідної співпраці для досягнення європейської якості та успіху.


«Міжнародний Європейський Університет завжди буде вашою опорою та партнером на цьому шляху, адже кожна наша дія, нове партнерство, проєкт, ідея – це інтеграція та рух у європейський освітній та науковий простір. Ми — ваше європейське майбутнє в Україні!»,- підкреслила президент МЄУ Алла Наволокіна.


Відеорепортаж із цього заходу опублікуємо в наступному матеріалі на сайті ІА «Оперативна Україна інфо».

Читайте також: Сергій Жадан: «Культура теж є великою й важливою частиною українського спротиву»

Вийшов 7-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі Героя України Ніни Матвієнко (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

Фото: Анатолій Шараєвський 

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *