Головна Сторінка » У Луцьку почали створювати найбільше живописне полотно в світі (фото, відео)

У Луцьку почали створювати найбільше живописне полотно в світі (фото, відео)

0

Сьогодні, 12 листопада, в Луцькому музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (МСУМК) відбулося відкриття проекту «Космогонія» та мистецької акції «Народження народження». На заході український художник Петро Антип почав  створювати найбільше живописне полотно у світі.

Про це повідомляє та Pravda NEWS.

Петро Антип на очах у глядачів почав створювати найбільшу картину в світі. Її площа складає аж дві тисячі метрів квадратних.

За словами організаторів, цей проект буде тривалим за часом. Тож усі охочі можуть приходити та спостерігати за роботою митця.

До речі, цей проект сприятиме приєднанню Луцька та всієї України до когорти найвідоміших глобальних туристичних локацій.

Біографічна довідка:

Петро Антип — український скульптор, маляр, письменник. Народився у м. Горлівка на Донеччині, здобув освіту в Пензенському художньому училищі ім. Академіка К. А. Савицького (1984). Член Національної спілки художників України (1989). Заслужений художник України (2009).

Читайте також: У програму “Відверто ПРО…” із Юрієм Івановим завітав художник та скульптор Петро Антип

 Валерій Харчишин: «Мої діти живуть у Варшаві, адже до нас «прилетіло» і в квартиру, і в будинок…»

Вийшов третій випуск проекту «Коли закінчиться війна» за участі екстрасенса Олександра Жаркова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

 Юрій ІВАНОВ

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *