Головна Сторінка » У Кривому Розі проходить «Школа зеленої демократії»

У Кривому Розі проходить «Школа зеленої демократії»

0

З 11 по 15 листопада в Кривому Розі, що в Дніпропетровській області, проходить «Школа зеленої демократії» від «Досить труїти Кривий Ріг».

Про це повідомляє Pravda NEWS.

«Школа зеленої демократії» започаткована ГС «Досить труїти Кривий Ріг» у 2023 році як платформа для підняття гострих проблем у сфері захисту довкілля, навчання інструментам захисту екологічних прав та інституційної підтримки екологічних громадських організацій, що входять до складу «Досить труїти Україну», а  також інших зацікавлених осіб; обміну досвідом та практичними знаннями в сфері захисту екологічних прав, інструментів, посилення співпраці, налагодження взаємодії між державними органами влади та громадськістю.

До заходу долучився і голова БО «БФ «Перший фонд відновлення України» Роман Пальчиков, оскільки одним із важливих аспектів протимінної діяльності є екологічна безпека.

Адже внаслідок воєнних дій з боку рф маємо забруднення чималої площі земельних ділянок хімічними речовинами, які знаходяться у вибухонебезпечних предметах, та важкими металами. Отже, рекультивація цих ділянок вкрай необхідна.

Роман Пальчиков виступив із доповіддю щодо даного питання, а також розповів про стан проведення гуманітарного розмінування України.

Читайте також: «Перший фонд відновлення України» підписав меморандум про співпрацю із Хмельницькою ОВА

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *