Головна Сторінка » Блог » Путін оголосив часткову мобілізацію

Путін оголосив часткову мобілізацію

0

Сьогодні, 21 вересня, президент росії володимир путін оголосив про часткову мобілізацію до рф.

Про це він заявив під час свого звернення щодо проведення фейкових референдумів в окупованих українських регіонах, повідомляє Pravda NEWS.

За його словами, частковій мобілізації, яка розпочинається 21 вересня, підлягають лише громадяни, які перебувають у запасі, а також ті, хто вже проходив службу. При цьому вони проходитимуть додаткову підготовку.

На сайті президента рф з’явився текст відповідного указу. У ньому наголошується, що громадяни російської федерації, призвані на військову службу за мобілізацією, мають статус військовослужбовців, які проходять військову службу у зс рф за контрактом, та матимуть відповідний рівень грошового утримання.

«Контракти про проходження військової служби, укладені військовослужбовцями, продовжують свою дію до закінчення періоду часткової мобілізації, за винятком випадків звільнення військовослужбовців із військової служби з підстав, встановлених цим указом», – йдеться в указі.

Серед підстав для звільнення називається досягнення граничного віку перебування на військовій службі, стан здоров’я, а також набрання чинності вироку суду про призначення покарання у вигляді позбавлення волі.

Спочатку звернення путіна анонсували 20 вересня на 20:00 за Києвом, проте згодом кілька разів переносили.

Вчора російська Держдума внесла до кримінального кодексу поняття мобілізація, воєнний стан, збройний конфлікт. Також у рф подбали про кримінальну відповідальність за дезертирство, неявку на службу та добровільну здачу в полон.

Читайте також: Низка країн ЄС відмовилися приймати російських туристів

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *