Головна Сторінка » Блог » Олександр Вознюк прокоментував напрацювання законопроєкту № 5344-д щодо працевлаштування осіб із інвалідністю

Олександр Вознюк прокоментував напрацювання законопроєкту № 5344-д щодо працевлаштування осіб із інвалідністю

0

З початку липня уже відбулося 9 засідань робочої групи Комітету ВРУ з питань соціальної політику задля напрацювання законопроєкту № 5344-д щодо працевлаштування осіб із інвалідністю. До її складу увійшли нардепи, представники міністерств, уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець, уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна, преставники інституту громадського суспільства та голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк. Очолює робочу групу нардеп із партії «Слуга народу» Сергій Гривко.

Про це повідомляє Pravda NEWS.

За словами члена робочої групи Олександра Вознюка, вперше за 30 років в Україні відбувається реалістичне напрацювання закону щодо працевлаштування осіб із інвалідністю. Тобто норми прямої дії, а не розмиті статті, які приймалися до цього і мали подвійне сприйняття.

Над якими ж пунктами законопроєкту № 5344-д наразі працює робоча група? Про це далі детально розповідає Олександр Вознюк:

Про поняття «реабілітація»

«По-перше вважаю, що поняття «реабілітація» не повинно бути таким абстрактним та розмитим, яким є сьогодні. Це веде до ряду зловживань. Особливу увагу необхідно звернути на реабілітацію для військових, що має носити системний, а не епізодичний характер. Проблема реабілітації і медичної, і фізичної, і психологічної, і взагалі подальшої соціалізації як військових, так і цивільного населення після війни є важливою та вимагає напрацювань у цьому напрямку вже зараз.
Крім того, щодо фізкультурно-спортивної реабілітації, то наразі діюча система є неефективною. Вважаю, що мешканці громад фактично позбавлені її як такої і ситуація потребує виправлення. Дуже хочу, щоб такий вид реабілітації був доступний як на рівні громади, так і на національному рівні.

Основою реабілітації, звичайно, має бути медична реабілітація особи із інвалідністю, яка, на жаль, на сьогодні також не доступна таким людям у повному обсязі».

Забезпечення розумного пристосування робочого місця для людини з інвалідністю

«Здавалося б, все просто і очевидно, роботодавець має забезпечити доступність робочого місця для людини з інвалідністю, але виникає ряд додаткових питань: за рахунок яких коштів (роботодавця, ФЗСІ чи інших джерел) має здійснюватися розумне пристосування, чи воно є власністю роботодавця, чи працівник-особа з інвалідністю при звільнені може набути його у власність (якщо воно є річчю).

Був здивований окремими пропозиціями колег щодо того, що забезпечення архітектурної доступності об’єкту необхідно здійснювати за рахунок цільового фонду. Здається, окремі учасники робочої групи не володіють тематикою та термінологією і не розрізняють понять «робоче місце особи з інвалідністю» та «доступність до робочого місця особи з інвалідністю.

Зазначу, що забезпечення доступності до робочого місця здійснює власник об’єкту або орендар цього приміщення самостійно і ніяк не за рахунок коштів цільового фонду.

Прописавши таку норму, ми фактично відкриваємо ящик Пандори та даємо зелене світло непрозорим схемам. Я особисто та Правозахисна спілка інвалідів ВГОІ не підтримуємо цю ідею».

Оподаткування та податкові пільги підприємств та організацій, які засновані громадськими об’єднаннями осіб із інвалідністю

«Звичайно, що я особисто та організація вцілому просимо зберегти пільги для діючих підприємств. Разом з тим, ми вважаємо, що має бути посилено контроль із боку органів державної влади щодо діяльності таких суб’єктів. Цю функцію цілком можуть і мають виконувати податкові органи. Тому дивно слухати представника Державної податкової служби України, який розповідає, що такий контроль здійснюватись не може.

Звертаю увагу на необхідність перегляду концепції надання податкових пільг. Оскільки  наразі є зловживання щодо цього питання, в тому числі щодо використання таких підприємств як «податкових ям». На жаль, на даний час система податкових пільг не діє належним чином. Проте вищезазначені проблеми та ризики не означають, що податкові пільги таким підприємствам непотрібні та їх потрібно скасувати».

«Цільовий внесок» та «Цільовий фонд»

«Прикро, що чиновники Мінфіну не можуть розмежувати та дати визначення поняттям «надходження», «поповнення», «цільовий внесок», «цільовий фонд» та плутають їх. Запропонував дати дефініцію щодо кожного вищезазначеного поняття для того, щоб не провокувати зловживання.

Щодо самого цільового внеску, який має прийти на зміну АГС. На мою думку, пропонується новий вид збору.
Наразі працює система адміністративно-господарських санкцій за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. Цільовий внесок же сплачується у випадку, якщо роботодавець не хоче, щоб у нього працювала людина з інвалідністю, в такому випадку він сплачує щорічний внесок без застосування адміністративно-господарських санкцій. Якщо роботодавець хоче, щоб людина з інвалідністю працювала, то він такий внесок, відповідно, не сплачує.

Пропонується запровадження сплати цільового внеску замість адміністративно-господарських санкцій за невиконання нормативу працевлаштування. Внесок передбачається у меншому розмірі, порівняно із розміром адміністративно-господарських санкцій, але обов’язок із його сплати встановлюється для усіх категорій роботодавців як приватного, так і публічного сектору».

До речі, проект закону № 5344-д визначено як євроінтеграційний закон. Водночас розроблена Національна стратегія безбар’єрного простору в Україні, де ідеологом цього проекту виступає перша леді України Олена Зеленська. 

Безбар’єрність має стати суспільною нормою, а цей проект закону – реально діючим для людей з інвалідністю.

Про подальші напрацювання проекту закону № 5344-д читайте в наступних матеріалах нашого видання.

Читайте також: ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» відвідала укриття у навчальних закладах Сарни, в яких проходить навчальний процес в офлайн (репортаж)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *