Головна Сторінка » Маша Кондратенко: «Познайомилася з полковником України завдяки пісні «Ванька-встанька»”

Маша Кондратенко: «Познайомилася з полковником України завдяки пісні «Ванька-встанька»”

0

Українська співачка Маша Кондратенко розповіла в ексклюзивному інтерв’ю «Оперативній Україні інфо» та Pravda news про благодійні концерти, нові авторські патріотичні пісні, які піднімають бойовий дух українським військовим та наміри продовжувати зніматися у вітчизняному кіно.

Зустріч проходила у Pochayna Event Hall під час благодійного концерту VIVA UKRAINIAN KIDS. На ньому збирали кошти на підтримку дітей, що постраждали від окупації в Україні.

Директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій ІВАНОВ та українська співачка Маша Кондратенко.

– Машо, Ви сьогодні долучилися до благодійного концерту. Як часто це робите?

– Насправді останнім часом часто. Нещодавно їздили на фестиваль «Амбасадор дитинства». Знаєте, зараз дуже важливо дарувати діткам дитинство, бо в них його немає. Спочатку була «корона» і вони не комунікували взагалі зі своїми однолітками. Зараз війна – найстрашніше, що могло статися. Тож місія артистів дарувати їм те дитинство, яке в них зараз крадуть. І, знаєте, іноді нам страшно кудись їхати, якщо там якісь обстріли чи ще щось таке. Але, коли ти бачиш очі дітей, то розумієш, наскільки це цінно і наскільки важливу роль ми відіграємо для них та навіть для ЗСУ.

– Звісно. Машо, коли почалася війна, у Вас з’явилися якісь нові пісні?

– Звичайно. З’явилася перша пісня «Чекаю на тебе». Вона присвячена моїй подружці, яка чекала на свого чоловіка, який був у гарячих точках. Це була перша пісня, вона прям, знаєте, така лірична, душевна. А потім я розізлилася на русню. Можна ж таке слово казати? І я написала пісню «Ванька-встанька». Це насправді не мій стиль і на мене це не схоже, але воно якось так пішло. Проте розумію, що ці пісні дають якусь надію солдатам. Мені просто дуже багато солдатів писали, що їм так підіймають дух ці пісні, вони під них відриваються зі своїм батальйоном. І ми навіть познайомилася з полковником України завдяки пісні «Ванька-встанька».

– Бачте, які бувають пісні. Ви пишете сама пісні?

– Так.

– Скільки вже написали?

– Ой, дуже багато. Просто не встигла всі випустити. Загалом є пісень 30 напевно. Деякі ще просто лежать і все. А зараз я роблю собі новий матеріал. Мені хочеться просто в інший стиль трішки піти.

– Про що мріє співачка Маша Кондратенко?

– Думаю, що таку заповітну мрію не буду розказувати. Я скажу по-іншому. В артиста є такий подарунок: його слухають люди, його чують. Тобто, я не про те, що він пише, а те, що він транслює: свої цінності і так далі. Просто музика – це та річ, яка допомагає людям справлятися з якимись ситуаціями. Я хочу бути тією людиною, яка дарує ось цей стан, що мені довіряють, мене слухають і визнають мою музику.

– Ви набрали великої популярності після участі у відомому серіалі «Школа», зіграли там Соню. Так?

– Так.

– Чи плануєте якось продовжувати в кінематографі?

– Дуже хочеться, але поки що, думаю, в нас в країні нічого не знімається. Як закінчиться війна і почнуться зйомки, то обов’язково б хотіла.

– І наостанок Ваші побажання читачам і глядачам «Оперативної України інфо».

– Найголовніше, бажаю всім Перемоги якнайшвидшої. І, якщо ось просто так людям, то довіряйте собі завжди.

– Дякую за інтерв’ю. Слава Україні!

– Героям Слава!

Дивіться також відеоверсію інтерв’ю:

Читайте також: KISHE: «Готую кілька експериментальних дуетів»
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

Відео: Анатолій ШАРАЄВСЬКИЙ

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *