Головна Сторінка » Блог » Ірина Білик презентувала україномовну пісню «Я буду» (відео)

Ірина Білик презентувала україномовну пісню «Я буду» (відео)

0

Сьогодні, 21 жовтня, примадонна українського шоу-бізнесу Ірина Білик презентувала на своєму YouTube-каналі україномовну пісню «Я буду».

Про це повідомляє Pravda NEWS.

«Усе частіше я чую ваші прохання повернути в мій репертуар вже відомі пісні, які надихають та заспокоюють в такий нелегкий для України час. Пісня «Я буду» нагадує мені, що сила Божоï любовi обов’язково нас врятує. я в це вірю»,- говорить Ірина Білик.

Сотнi лiт у безмежний свiт вiн несе нам надію, Сонця смiх i кохання цвіт, день новий i нездійснену мрію.

Світе мій, що життя твое? Мить оман, вiк прозріння. Серце Бог нам віддав своє, залишив нам слова спасіння. Я буду, я буду, як кохання моє, всюди буду, я буду, як кохання моє.

Душу ти для добра вiдкрий, засвiти правди свiчi. пройдеш крізь усi вiтри, лиш згадай слова прості вічні. Я буду, я буду, як кохання моє, всюди буду, я буду, як кохання моє.

Все мина у шаленстві днів, тільки я не сумую. Голос мiй з глибини вiкiв долетить, всі його почують. Я буду, я буду, як кохання моє, всюди буду, я буду, як кохання моє.

Читайте також: Ніна Матвієнко: «Тільки з Богом будемо перемагати ворога»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *