Головна Сторінка » Блог » Гурт «Очі в Очі» презентував кліп на нову пісню “Метелики” (відео)

Гурт «Очі в Очі» презентував кліп на нову пісню “Метелики” (відео)

0

Українську музичну сцену огорнула неймовірна аура магії, оскільки гурт “Очі в Очі” представив свою нову пісню “Метелики” разом із відеокліпом.

Про це повідомляє та Pravda NEWS.

Дует, що складається із двох талановитих артистів: Сергія Кузнєцова (Krista Music) та Ольги Воробйової, вкотре вразив слухачів своїм неповторним тембром та глибоким почуттям.

Пісня “Метелики” стала справжнім гімном кохання, пронизана емоціями та теплом. Текст, написаний із великою любов’ю, висловлює ідею, що справжнє кохання завжди супроводжується метеликами у животі. Коли двоє людей кохають один одного, це почуття перетворює кожен момент у незабутню подію.

Відеокліп, який супроводжує пісню, не лише віддзеркалює красу та глибину композиції, але й створює чарівну візуальну атмосферу. “Очі в Очі” дарують глядачам та слухачам справжню казку, де кохання розцвітає у кожному кадрі.

Сергій Кузнєцов та Ольга Воробйова вже завоювали собі місце в серцях прихильників своїм унікальним талантом та неповторним стилем. Їхня спільна робота в “Метеликах” тільки підкреслює, наскільки вони гармонійно доповнюють один одного, створюючи музику, яка лине душею до кожного слухача.

Читайте також: У Києві провели другу церемонію нагородження Національної премії «Скарб нації» (фото)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є у TikTok.

Юрій Іванов

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *