Головна Сторінка » Гурт експериментальної музики NOMAD GURU зробили адаптацію на пісню військового «В краплі океан» (відео)

Гурт експериментальної музики NOMAD GURU зробили адаптацію на пісню військового «В краплі океан» (відео)

0

Меломани та прихильники експериментальної музики, гурт NOMAD GURU випустив неочікуваний для слухачів трек у стилі поп – «В краплі океан», написаний військовим із позивним «Кобзар».

Про це повідомляє Pravda NEWS.

Ми всі лише краплі в океані чи кожен із нас — океан у краплі? Люди. Мізерні частини великої системи, носії Всесвітів всередині себе, що здатні як будувати, так і руйнувати все навколо. Яку позицію ми займаємо і що несемо в цей світ? Композиція наштовхує на роздуми про сутність нашого існування, пережитий і можливий досвід — про нас. Ця композиція є особливою, адже всі елементи – від слова до зображення – були створені з любов’ю та самовідданістю солістки Нати Терри. Ната внесла свій творчий вклад, не тільки вокальний, а й втілюючи саунд та відео продакшн до пісні.

До цього група творила українське електро, електро фолк та музику, спрямовану на самопізнання і відкриття внутрішньої сили. До речі, нещодавній сингл «Сила» також підкреслює цю унікальну особливість гурту.

«В краплі океан» – Nomad Guru; режисерка та виконавиця: Ната Терра; слова і музика: Кобзар.

Читайте також: Поліна Дашкова розповіла про участь у благодійних концертах та підготовку до релізу нових пісень

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *