Головна Сторінка » Блог » Голова БФ “Ми допомагаємо Україні” Віктор Адольф розповів, з якими організаціями співпрацює та яку допомогу надає його Фонд

Голова БФ “Ми допомагаємо Україні” Віктор Адольф розповів, з якими організаціями співпрацює та яку допомогу надає його Фонд

0

Сьогодні, 21 березня, на ІА «Оперативна Україна інфо» та Pravda NEWS вийшов другий випуск програми «Благодійність під час війни: з перших уст» за участі голови Благодійного фонду WIR HELFEN UKRAINE (“Ми допомагаємо Україні”) Віктора Адольфа.

– Ви допомагаєте зі своїм Фондом Україні. Розкажіть про це.

– Ми – фонд WIR HELFEN UKRAINE (“Ми допомагаємо Україні”) допомагаємо з 24 лютого минулого року Україні. Привозимо речі на лікарні, також на передову передаємо багато речей. І допомагаємо людям, які потребують нашої допомоги. Співпрацюємо із президентом БФ «Добрі справи» Іриною Коломієць, головою ГО «Інтереси киян» Глібом Маличем та допомагаємо людям.

– За час війни Ви рахували кількість цієї гуманітрної допомоги? І кому саме, яка адресна допомога надходила?

– З початку війни вже порахували, що більше 1780 тисяч тонн гуманітарної допомоги доставили Україні.

– Наразі ми знаходимося на складі, куди прийшла чергова гуманітарна допомога. Що цього разу привезли?

– Цього разу ми привезли ліжка для лікарень. Із цим нам допомага компанія “Крістофас клінікал” з Німеччини. Це автоматичні ліжка, якими можна управляти через розетку. І це автономне ліжко, трішки заряджається із розетки. І воно гарно підходить для реабілітації солдатів. Також завезли інвалідні візки для солдатів, які мають відновлюватися після фронту. Віддамо їм і ролятори, які також допомагають ставати на ноги.  Це як для солдатів, так і для людей похилого віку дуже підходить. Крім того, на складі є ліжка із будинку престарілих, який зачинили, і нам вдалося безплатно їх отримати та привезти в Україну. Направимо їх в лікарні або в будинки для літніх людей.

– Вікторе, чому Ви відгукнулися допомагати Україні? Ви якось пов’язані з нашою державою?

– Почнемо з того, що мій дідусь родом з Дніпра. Він пройшов Другу світову війну. У німецькому селі він жив. І моя дружина киянка, а діти – патріоти України.

– Які плани Фонду на майбутнє?

– Ми сподіваємося, що наша підтримка, світова підтримка залишиться такою високою, щоб ми й надалі допомагали Україні.

– Я Вам щиро дякую за інтерв’ю. Слава Україні!

– Героям Слава!

Читайте також: Голова БФ Лео Андрій Яремчук розповів, як їхня організація допомагає цивільному населенню та ЗСУ (відео)

Сергій Жадан: «Культура теж є великою й важливою частиною українського спротиву»

Дивіться також відео: «Коли закінчиться війна?». Випуск 8 (екстрасенс, дворазовий переможець, суддя «Битви екстрасенсів» в Україні Хаял Алекперов

Вийшов 7-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі Героя України Ніни Матвієнко (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов
Фото і відео: Анатолій Шараєвський 

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *