Головна Сторінка » Блог » Фонд Лещинського зміцнює культурну співпрацю із Швейцарією

Фонд Лещинського зміцнює культурну співпрацю із Швейцарією

0

Днями команда БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського» привезла до Цюріха (Швейцарія) першу колекцію найкращих робіт українських художників, скульпторів та майстрів нових технік у межах мистецької благодійної акції «Україна: від війни до миру». Шедеври сучасного українського мистецтва виставлялися у Volkshaus Zürich протягом двох днів.

Про це Pravda NEWS повідомив голова Фонду Віктор Лещинський.

За його словами, маленька, але насичена новинками колекція привернула увагу мешканців Цюріха своєю новизною та самобутністю:

«Головний меседж, який прагнули донести меценати, українські художники та Фонд Віктора Лещинського, Україна відкрита для всього світу та поділяє не лише демократичні цінності, а й несе світові добро, любов, світло та позитивну енергію. У своїх творах українські художники показують не лише те, проти чого Україна бореться, а й нашу культурну самобутність, цінності, як наші народ відважно протистоїть ворогу».Віктор Лещинський додав, що виставку організували на знак подяки Кантону Цюріх за гостинність та допомогу нашій державі:

«Ми цінуємо підтримку швейцарців і хочемо зміцнити культурну співпрацю між нашими країнами».


Колекція художніх творів наразі залишилася в Цюріху для подальших експозицій та збору донатів для роботи українських «Центрів психологічної підтримки».

Читайте також: Київські учні отримали гуманітарну допомогу у вигляді зошитів (фото)

Головнокомандувач ЗСУ підписав для Фонду Лещинського кілька цінних речей (фото)

У Києві для дітей-сиріт та ВПО влаштували свято до Дня Святого Миколая

Фонд Лещинського випустив каталог до благодійного аукціону в межах мистецької акції «Україна: від війни до миру», що пройде в Швейцарії

У Києві провели благодійний вечір-аукціон підтримки ЗСУ (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *