Головна Сторінка » Блог » Фонд Лещинського випустив каталог до благодійного аукціону в межах мистецької акції «Україна: від війни до миру», що пройде в Швейцарії

Фонд Лещинського випустив каталог до благодійного аукціону в межах мистецької акції «Україна: від війни до миру», що пройде в Швейцарії

0

Сьогодні, 10 грудня, команда БО «Благолійний фонд Віктора Лещинського» презентувала каталог до благодійного аукціону в межах мистецької акції «Україна: від війни до миру», що пройде в Швейцарії. На заході збиратимуть кошти на роботу «Центрів психологічної підтримки» (м. Київ та м. Рівне).

Про це «Оперативній Україні інфо»та Pravda NEWS повідомив голова Фонду Віктор Лещинський.

За його словами, Фонд продовжує підготовку до благодійного вечора в межах мистецької акції «Україна: від війни до миру», який відбудеться 16-17 грудня в Цюріху (Швейцарія). Із організацією заходу їм допомагає Вікторія Детвілер, БФ «Святий Миколай Україна».

«Наразі пропонуємо вашій увазі спеціальний каталог з інформацією про митців та їхні художні роботи, які стали частиною цього благодійного проекту. У своїх полотнах та скульптурах вони відобразили власні відчуття щодо війни в Україні та все, що з нею пов’язано. Підкреслимо, що всі зібрані кошти на заході Фонд направить на роботу «Центрів психологічної підтримки» (м. Київ та м. Рівне) для допомоги людям, які постраждали від війни, людям із інвалідністю, людям похилого віку та дітям».

Нагадаємо, у Цюріху проведуть мистецький благодійний захід «Україна: від війни до миру»

Читайте також: Головнокомандувач ЗСУ підписав для Фонду Лещинського кілька цінних речей (фото)

У Києві провели благодійний вечір-аукціон підтримки ЗСУ (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *