Головна Сторінка » Діти із Маріуполя розповіли про навчання в літній онлайн-школі англійської мови

Діти із Маріуполя розповіли про навчання в літній онлайн-школі англійської мови

0

Від початку літа на базі English school PLAYSTORIA активно працює літня школа англійської мови для дітей із міста Маріуполь. Вона діє у межах освітнього проекту «Майбутнє України за розумними дітьми. Маріуполь – Україна», який запустив БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського».

Учні цієї школи поділилися своїми враженнями від навчання із Pravda news .

Марія Довгошея (8 років):

 

«Мені подобаються заняття. Щоразу чекаю на них із нетерпінням. Учителі хороші та привітні. Все доступно пояснюють».

Дар’я Юрченко (10 років):

«Займаюсь із задоволенням. Заняття дуже цікаві та ефективні. Легко опановую нові слова та англійську граматику. Дуже вдячна Фонду за можливість навчатися англійській мові».

Устина Іванько (14 років):

«Заняття мені подобаються. Усе класно, легко та зрозуміло. Дуже приємні вчителі, які роблять усе можливе, аби ми навчалися із величезним бажанням та задоволенням».

Євгенія Пуолокайнен (15 років):

«Я та мої батьки дуже вдячні команді Благодійного фонду Віктора Лещинського за надану можливість безкоштовно підвищувати мій рівень знань з англійської мови та ще й на регулярній основі. Для моєї родини це дуже важливо саме зараз, коли занадто багато проблем звалилося на наші плечі у зв’язку з війною . Мені подобаються уроки, тому що  матеріал подається легко  і  цікаво. Вчителі приділяють увагу кожному учню, не зважаючи на те, що заняття групові. Дякуємо за вашу роботу!».

Нагадаємо, від початку літа на базі English school PLAYSTORIA розпочалися заняття у літній школі англійської мови для 40 дітей із Маріуполя. Оскільки в нашій країні війна, малечу навчають дистанційно. Дітей розподілили на групи за віком та рівнем володіння англійською, аби кожен учень почував себе комфортно.

«У процесі навчання викладачі розвивають у малечі практичне мовлення з англійської, а також застосовують інтерактивні завдання, конкурси, щоб навчання було не тільки корисним, а й цікавим», – говорить голова Фонду Віктор Лещинський.

Нагадаємо, команда Фонду надала прикордонникам Одеси карету швидкої допомоги та продукти харчування.

Читайте також: «Благодійний фонд Віктора Лещинського» підписав меморандум про співпрацю із Іспанською асоціацією.

До України прямує черговий гуманітарний вантаж із Іспанії

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

Автор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *